Satın alma yerine kiralama dönemi başladı!

Bebek sahibi olan tüm ebeveynlerin de bildiği gibi evin minik yeni üyesinin geleceği haberi alındığı gibi ihtiyaç listesi baştan düzenleniyor. Hamilelik döneminin yanı sıra bebek dünyaya geldikten sonra her geçen gün farklı ihtiyaçları olması nedeniyle alışveriş süreci devam eder. Birçok ebeveyn, özellikle ilk bebek sahibi oldukları dönemlerde hiç kullanmayacakları ürünleri dahi satın alabiliyor. Çünkü önemli olan bebeğe rahat bir yaşam alanı sunmaktır. Bu süreçte satın alınan bazı ürünler hiç kullanılmadan çevremizde ihtiyacı olanlara verilebiliyor. İlk bebeklerini dünyaya getiren ebeveynlerin özellikle yaşadığı ‘kullanılmayacak ürün’ satın alımı ikinci bebek beklendiği süreçte tecrübeye dayalı olarak daha az gerçekleşebiliyor. Kısa bir süre kullanım sonrasında bir daha hiç bebek pusetine ihtiyaç duymayacağını bilen ebeveynin yine de o puseti satın alması gerektiğini hepimiz biliyoruz. Peki, bu süreçte kiralama yapabileceğinizi söylesek.

Kiralabunu.com, tam da ebeveynlere uygun bir system geliştirmiş. Satın alma davranışına alternative olarak tüketicilerin ihtiyaç duydukları ürünleri kiralama imkanı sunan kiralabunu.com, anne-bebek ürünleri, kişisel bakım ürünlerinden ev aletlerine kadar geniş bir yelpazede hizmet veriyor. Anne-bebek kategorisinde kısa dönemli kullanılan beşik, mama sandalyesi, oto koltuğu ana kucağı gibi maliyeti yüksek ürün çeşitlerini kısa dönem kiralamaya sunarak tüketicisine kolaylık sağlayan kiralabunu.com,

mama sandalyesi, beşik, ana kucağı ve göğüs pompası gibi bazı bebek ürünlerinin kullanılma süresi kısa olduğu için, satın almak yerine, ürün 1-3-6 ve 12 aylık kiralama seçenekleriyle kiralanabiliyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ