Tazelenmenin tam zamanı

Güneşin sıcak yüzünü, baharın ise ferahlığını göstermeye başladığı şu günlerde, kendinizi yenilemenin tam zamanı. “Sağlıklı bakım herkesin hakkı” mottosuyla yola çıkan Cosmed, cildinizi ve tüm vücudunuzu tazelemek için her zamanki gibi bu sefer de yanınızda. Body Elixir Anti Selülit Serumu ile selülitlere, Tüy Azaltıcı Losyonu ile istenmeyen tüylere, Revolution Yenileyici Göz Çevresi Bakım Kremi ile kırışıklıklara savaş açan Cosmed, aynalara güvenle bakmanızı sağlıyor ve ürünleriyle baharda doğal güzelliğiyle ön plana çıkmak isteyen herkesi bekliyor.

Özel formülü ile istenmeyen tüylerden daha güçlü

Hava sıcaklığının artmaya başladığı şu günlerde, dışarı çıkmadan önce tüylerine çözüm bulmakla uğraşmak istemeyenler için Cosmed’in önerisi Glabrous Tüy Azaltıcı Vücut Losyonu. Özel olarak geliştirilmiş çift aktif içeren formülleri ile istenmeyen tüylerin yapısını inceltmeye, yoğunluğunu azaltmaya ve yeniden oluşumunu engellemeye yardımcı olan losyon, epilasyon sonrasında tahriş olan cilt dokusunu sakinleştirir, hassasiyet oluşumunu önler ve cilde uzun süreli yumuşaklık hissi verir.

Fiyat: 150 ml, 65 TL

Her yaşta genç bakmak mümkün

Her kadın için yaşlanmak az da olsa can sıkıcıdır ve “kaz ayağı” çizgileri ile kırışıklıklar, çözülmesi gereken problemlerin başında gelir. Uluslararası standartlardaki güvenilir ürünleriyle dikkat çeken Cosmed, geliştirdiği Cosmed Revolution Yenileyici Göz Çevresi Bakım Kremi ile kadınların her yaşta genç bakışlara sahip olmasına yardımcı olur.

Cosmed Revolution Yenileyici Göz Çevresi Bakım Kremi, içeriğindeki Matrixyl 3000TM’in peptitleri sayesinde, göz çevresinde zamanla zayıflayan destek yapıyı güçlendirir, göz çevresinde meydana gelen “kaz ayağı” ve kırışıklıkların giderilmesini sağlar. Sibirya çam fıstığı, susam ve buğday yağlarının özel karışımı, göz çevresi dokusunun yenilenmesine destek olurken, cildin yaşlanmasını yavaşlatır.

Fiyat: 15 ml, 86,50 TL

Bu serum ile selülitlerinizden kurtulun

Baharda selülitlerinizi düşünmeden dilediğiniz gibi giyinmek istiyorsanız, Cosmed’in Body Elixir Anti Selülit Serumu’nu denemelisiniz. Serumun içeriğindeki bitkisel etken maddeler, ciltteki portakal görünümünü azaltırken; cildinizin pürüzsüz ve sıkı bir yapıya kavuşmasına yardımcı olur.

Fiyat: 10 adet x 10 ml, 118 TL

Cinsiyetiniz ve yaşınız ne olursa olsun, sorunsuz bir cilde sahip olmak ve aynaya her baktığınızda kendinizi bir kez daha mutlu hissetmek için Cosmed’in uluslararası standartlardaki güvenilir ürünlerine yetkili eczanelerden ulaşabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ