Flormardan yılbaşı koleksiyonu

Bu yıl pandemi nedeniyle gelen kısıtlamalarla birlikte evlerde geçireceğimiz bir yılbaşı akşamı bizleri bekliyor. Flormar’ın, yılbaşı koleksiyonu Party, yeni yılın eğlenceli, keyifli, mutlu ve heyecan dolu ruhunu yansıtıyor. Party koleksiyonunun tepeden tırnağa güzellik sunan geniş ürün yelpazesi sezonun trend renk ve dokularını bir arada sunuyor.

Çizgiler ince de olsa, gözenekler küçük de olsa bir makyajın en önemli detaylarını oluşturur. İnce çizgi ve gözeneklerin görünümünü hafifleterek makyajını gün boyu sabitlemek için 4 farklı renk seçeneği bulunan Flormar Perfect Skin Pudra, yumuşak ve ipeksi dokusu ile kolayca dağıtılıp makyajına sabitlik sağlıyor.

Yoğun renk pigmentleri sayesinde yumuşak ve kaygan bir uygulama sağlayan Flormar Party Eyeliner, 24 saate kadar kalıcılığını koruyor ve 3 farklı renk seçeneğiyle gözlere derinlik kazandırıyor.

Özel fırçasıyla kirpiklerin tek tek ayırıp uzatan Fancy Eyelashes Mascara, aynı zamanda hacim vererek mükemmel bir görünüm sunuyor.

Dudaklarınız ışıldasın!

One Stroke Lipstick kremsi hafif dokusu ve uzun süre kalıcı 6 farklı renk alternatifiyle tek kat uygulama ile kalıcı renk veriyor. Kalıcı ve yoğun renkleriyle tırnaklara metalik görünüm sağlayan Star Shine ojeler, Party koleksiyonununa özel 6 yeni rengi ile yıldız ışıltısını tırnaklara taşıyor.

Flormar Perfect Skin Pudra: 69,99 TL

Flormar Party Eyeliner: 44,99 TL

Flormar Fancy Eyelashes Mascara: 44,99 TL

Flormar Eyeshadow Pencil: 54,99 TL

Flormar One Stroke Lipstick: 49,99 TL

Flormar Star Shine Oje: 14,99 TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ