Eğlenceli beslenme saatleri

Bebeğinizin beslenmesine eğlence katmaya ne dersiniz? ARS Bebek A.Ş. tarafından Türkiye’ye getirilen Suavinex, özel tasarımlarıyla bebekleri mutlu ederken, fonksiyonel ürünleriyle de annelerin hayatını kolaylaştırıyor. Suavinex’in yeni serilerden biri olan Dinos, bebeklerin beslenmesini konforlu ve eğlenceli hale getiriyor. Bebeğinin beslenmesi konusunda hassas davranan anneler için de hem ergonomik hem şık bir seçim oluşturuyor.

Bebeklerin sağlığına anneleri kadar özen gösteren Suavinex’in koleksiyonlarında bulunan ürünler; bebekler için hiçbir zarar teşkil etmeyen ve BPA içermeyen Avrupa çocuk bakım ürünleri standartlarına uygun olarak üretiliyor. Pediatrik diş hekimleri tarafından da onaylı Suavinex ürünleri, sunduğu seçeneklerle de dikkat çekiyor.

Suavinex, çizgi kahramanlar ve figürler ile çocukların renkli dünyasını ürünlerine yansıtıyor. Sevimli dinozor ailesinin yer aldığı Dinos serisi, rengarenk tasarımıyla bebeklerin ilgisini çekiyor. Seride; 3 pozisyonlu silikon uçlu, 150-270 ve 360 ml ölçülerinde biberon bulunuyor. Silikon ve kauçuk uçlu emziklerin; -2+4 ay, 4-18 ay ve 18+ ay olmak üzere 3 seçeneği yer alıyor. -2+4 ay emziği prematüre (7-8 aylık doğan) bebekler için tasarlanan özel bir emzik. Biberon ve emzikler, emzik zincirleri ile kombinlenebiliyor. İçerdiği seçeneklerle farklı dönemler için kullanım rahatlığı veren koleksiyon; annelerin bebeklerinin kıyafetiyle şık kombinasyonlar oluşturmasına da olanak sağlıyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ