Bebeğinizin odasına kelebek etkisi

Bebeğinizin odasında bahar kelebekleri uçsa nasıl olur? Newjoy, eğlenceli odalarda büyüyen mutlu bebekler için hayal ediyor ve tasarlıyor. Şık tasarımı ve fonksiyonel kullanımıyla 2017 koleksiyonunun öne çıkan takımlarından biri olan Butterfly Baby, baharın gelişiyle kozalarından çıkan kelebekleri miniklerin odalarına taşıyor.

Uluslararası kalite standartlarında üretim gerçekleştiren Newjoy, bebek odalarında sağlıklı ham madde kullanıma dikkat çekiyor. E1 ve GS kalite sertifikalarına sahip marka, üretim hassasiyeti ile ebeveynlerin güvenini kazanıyor. Bebeklerin ruhsal gelişimine katkı sağlamak adına modüllerini onların hayal dünyasına yönelik eğlenceli figürlerle süsleyen Newjoy, hayal dünyalarını zenginleştirmeye yardımcı oluyor.

Fonksiyonel modül kullanımı ile maksimum fayda…

Newjoy, bebek odalarında annelerin beklentilerini karşılıyor, modülleri fonksiyonel kullanım üzerine tasarlıyor. Stoplu mekanizma ile çalışan dolap kapakları ve çekmeceler, olası kazaların önüne geçiyor. Dolap içlerindeki led aydınlatmalar ebeveynlere ışıksız ortamda kullanım kolaylığı sağlıyor. Butterfly Baby’nin bebek karyolası asansör mekanizmalı büyüyen bebek formatında olup, hızla büyüyen miniklerin ilerleyen yaşlarında da kullanılabiliyor. Hareket eden korkuluklar çıkarıldığında, karyola bebeklikten çıkan minikler için yatağa dönüşüyor. Karyolayla bitişik profil kenarlı şifonyer, dörtlü raf bölmesiyle küçük eşyalar için özel saklama alanları yaratıyor.

Newjoy’dan 7 yıl garanti sözü…

Minikler odalarında diledikleri gibi özgürce oynuyor, annelerin mobilyalar hasarlanacak endişesi sona eriyor. Newjoy, tüm ürünlerini yedi yıl garanti kapsamına alarak, kalitesine olan güvenini ortaya koyuyor. Yaşam alanlarını güzelleştirirken küçük detayları da unutmayan marka, kelebek figürlerinin hayat bulduğu Butterfly takımıyla uyumlu aydınlatma, perde, halı ve uyku seti gibi tamamlayıcıları konsept mağazalarında satışa sunuyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ