Caudalie Parfümleri ile kendiniz özel hissedin

Kendinizi biraz şımartmaya ne dersiniz? Caudalie markası ile ilk olarak cilt bakım ürünleri ile tanışmış olabilirsiniz. Üzüm bağlarından gelen hikayesini, doğadan ilham alarak ürünlerine taşıyan Caudalie, cilt bakım ürünlerinin yanı sıra parfüm seçenekleriyle de geniş bir kullanıcı kitlesine sahip.

Caudalie parfümleri ile kendinizi özel hissedebilir ve yaklaşan sevgililer gününde aşkı, tutkuyu ve cesareti buluşturabilirsiniz. Caudalie’nin duyuları harekete geçiren Fleur De Vigne ve Thé des Vignes parfümleri sevginizi sarmalayan notalarıyla unutulmaz anılarınıza eşlik ediyor.

Fleur de Vigne

Üzüm çiçeği, beyaz gül ve mandalina-greyfurt notaları içeren Fleur De Vigne, sevdiğinizi adeta asma bağları arasında bir gezintiye çıkaracak. Beyaz gül, yalancı karabiber ve karpuz notalarının zarafetiyle sedir, mandalina ve greyfurtun insana enerji veren kokularını bir araya getiren bu parfüm, sevgilinizle geçireceğiniz soğuk ama romantik bir kış gününü üzüm çiçeklerinin açtığı Haziran güneşiyle ısıtacak.

Tavsiye edilen tüketici satış fiyatı: 50 ml / 215 TL

 Thé des Vignes

Yaseminle harmanlanmış beyaz misk, portakal çiçeği ve zencefil notalarına sahip kokusuyla bağımlılık yaratan Thé des Vignes, altın rengi güneş ışınlarıyla yıkanan üzüm bağlarındaki büyülü anlardan ilham alıyor. Bir yandan gizem diğer yandan heyecan uyandıran Thé des Vignes, sevginizin gücünü ve ışıltısını yansıtan iddialı bir koku sunuyor.

Tavsiye edilen tüketici satış fiyatı: 50 ml / 215 TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ