Cilt tipine uygun H2O’nu seç!

Genel olarak birçok farklı kozmetik veya dermokozmetik ürünü test edip deneyimleme fırsatım olduğu halde tavsiye aşamasında geldiğimde “sende nasıl bir etki yapar bilmiyorum” cümlesinin ardından bilgi veriyorum. Ancak, arkadaşlarımın “Makyajını nasıl temizliyorsun?” sorusuna tereddüt etmeden önerdiğim ürün olan Sensibio H2O cevabını veriyorum. Uzun yıllardır güvenle kullandığım bir ürün olan Bioderme Sensibio H2O serisinin farklı cilt tipleri için raflarda yerini aldığının haberini verebiliriz.

Sensibio H2O

Pembe kapağı ve ikonik şişesiyle “kült ürün” olarak anılan dünyaca ünlü Sensibio H2O misel su, suya dayanıklı makyaj dâhil, kiri ve yağı tek bir hamlede derinlemesine temizliyor. Alkol, sabun ve alerjen içermeyen Sensibio H2O içerisindeki aktif yatıştırıcı olan salatalık ekstresi sayesinde cildi yatıştırıyor, şişkinliğini gideriyor ve anında ferahlama sağlıyor

Kimler için: Hassas, toleranssız ve alerjik ciltler başta olmak üzere, en hassas ciltler dâhil tüm cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Sadece yüz ve dudak değil, göz çevresi kullanımına da son derece uygun. Kontak lens kullanıcıları da rahatlıkla kullanabilir.

Uygulama şekli: Yüz, göz, dudak çevresi ve boyun bölgesine sabah ve akşam olmak üzere günde 2 kez bir pamuk parçası yardımıyla uygulanır, durulama gerektirmez. Makyaj kullanımı olsun ya da olmasın cildi derinlemesine temizlemek ve çevresel faktörlerden ve dış etkenlerden arındırmak için rutin olarak günde 2 kez kullanımı önerilir.

Sébium H2O!

Karma, yağlı veya inatçı cilt pürüzleri olan ciltler için geliştirilen Bioderma Sebium H2O Misel Su, mikroemülsiyon yapısı ile cildi kurutmadan fazla yağı, kiri ve makyajı nazikçe temizliyor ve ciltte ferah bir his bırakıyor.

Cildi arındıran ve yağ dengesinin düzenlenmesine destek olan ürün, Alkol, sabun ve alerjen içermiyor. Eşsiz misel teknoloji ile geliştirilen Sebium H2O, kullanım sonrası sağladığı ferahlık hissiyle cilde adeta nefes aldırıyor. Sebium H2O misel su; temizleme ve makyaj çıkarma gücü ile makyajı, kiri ve yağı cilde zarar vermeden temizliyor ve cildi derinlemesine arındırıyor. Karma, yağlı veya inatçı cilt pürüzleri olan ciltler için ideal olan Sebium H2O cildi derinlemesine temizleme ve makyaj çıkarma gücüne sahiptir.

Kimler için: Karma ve yağlı ciltler tipine sahip olanların kullanımına uygundur. Göz çevresi kullanımı tavsiye edilmemektedir.

Pigmentbio H2O!

Ciltteki leke görünümü, hava kirliliği, yaşlanma ve özellikle de fazla güneşe maruz kalma gibi nedenlere bağlı olarak oluşabiliyor. Bu nedenle Pigmentbio H2O öncelikle cildi derinlemesine temizlemeyi ve dış etkenlerin zararlarına karşı korumayı hedefliyor.

Pigmentbio H2O misel su, cildi, yüz ve göz makyajını nazikçe temizler. Formülünde yer alan miseller, cildin doğal dengesine saygı gösterirken yabancı maddelerin ciltten derinlemesine arındırılmasını sağlıyor. Patentli aktif bileşenlerin kombinasyonu sayesinde lekelerin oluşumuna karşı etki gösteriyor.

Kimler için: Leke sorunu ve ton eşitsizliği yaşayan hassas ciltler için günlük kullanıma uygundur. Sadece yetişkinlerin kullanımına uygundur.

Hydrabio H2O!

Kuru ciltler için özel olarak formüle edilen Hydrabio H2O, cildi, yüz ve göz makyajını nazikçe temizler. İçeriğindeki AquageniumTM* patenti sayesinde uzun süreli nemlendirme etkisi ile cildi rahatlatır, cildin canlılığına ve parlaklığına yeniden kavuşmasına destek olur. İçeriğindeki miseller sayesinde cildi derinlemesine temizler, yüz ve göz makyajını çıkarır. Mükemmel göz çevresi ve cilt toleransına sahiptir.

Kimler için: Kuru ciltler için uygundur. Sadece yüz ve dudak değil, göz çevresi kullanımına da son derece uygun. Kontak lens kullanıcıları da rahatlıkla kullanabilir. Yetişkin ve gençler içindir.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ