Casper Nirvana C800

Casper, dizüstü bilgisayar sektöründeki iddiasını 25’inci yılında da devam ettiriyor. Sektöre kazandırdığı ürünlerle, kullanıcıları en yeni teknolojiler ile buluşturan Casper, 6. nesil Intel® Core™ i7, 4 MB Intel® akıllı bellek, GeForce® GTX™ 950M ekran kartı ve 15,6’’ Full HD ekrana sahip Casper Nirvana C800, performansı ve yaratıcılığıyla sizi zirveye taşıyacak.

Yüksek kalitede hız kesmeden zirveye ulaşın

Casper’ın orta segment ürünlerde kullandığı ekran kartlarına göre, %117 daha fazla performans sağlayan yeni nesil Casper Nirvana C800, çalışırken ya da oyun oynarken 2,5 kat daha yüksek verimliliğin yanı sıra yaratıcılık açısından da zirveye çıkmanızı sağlayacak. Nirvana serisinin yeni nesil üyesi Casper Nirvana C800, oyun tutkunlarının da vazgeçilmezi olacak. İşlemcisi ve güçlü bileşenleriyle teknoloji tutkunlarını zirveye taşıyacak Casper Nirvana C800 ile sinema keyfi yaşarken, 3D oyun oynarken, 4K videoları düzenlerken göz alıcı bir deneyime ulaşacaksınız. Casper Nirvana C800, Intel® Ouick Sync Video ile görüntü işlemeyi daha hızlı ve verimli hale getiriyor.

Hızlı, dayanıklı, şık

Gelişmiş güvenlik ve bağlantı özellikleriyle de günün her anı kullanıcısının “HIZ” beklentisine cevap verecek bileşenlerle donatılan ürün, Windows 10 işletim sistemiyle de performansını perçinliyor. Metalin asaleti ve dayanıklılığına sahip Casper Nirvana C800, güçlü performansını, karakteristik tasarımıyla birleştiriyor. Ev, iş ve okul hayatında sağladığı maksimum performans ile kullanıcısının kısa zamanda daha hızlı iş bitirmesine olanak tanıyarak, sevdiklerine daha çok zaman ayırmasını sağlayan Casper Nirvana C800, 15.6 inç büyüklüğündeki ekranı, 1920×1080 piksel çözünürlük sunuyor. Serinin yeni üyesi Casper Nirvana C800, kelebek kanatlarından alınan ilhamla üretilen dış tasarımı ve gümüş renkli klavyesi ile dizüstünde yeni bir dönemin öncülüğünü üstleniyor.

Casper, performans ve tasarım açısından son teknolojiye sahip Casper Nirvana C800 için 25’inci yılına özel tasarladığı Notebook Çantası ve Kablosuz Mouse hediyesiyle kullanıcılarının karşısına sürpriz ile çıkıyor.  Klavye ve Touchpad’inde yer alan elmas kesimiyle, detaylarda şıklığı yakalayan Casper Nirvana C800,her açıdan zirveye çıkmayı hak ettiği gibi tasarım ve görsellik açısından da zirve yaptı.

Kristal ses teknolojisiyle görüntüde olduğu kadar, yüksek seviyelerde bile berrak ses kalitesi sunan Casper Nirvana C800, , KDV dahil 3.299 TL ile 3.999 TL arasında farklı konfigürasyon seçenekleri ile kullanıcıların beğenisine sunuldu.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ