Bütçeyi düşünen bebek bezi

Bugüne kadar çocuk sahibi olmuş ya da olmamış herkes, bebeklik döneminde kullanılan alt değiştirme bezlerinin oldukça maliyetli olduğundan haberdar. Hatta birçok aile, ilerleyen dönemde sıkıntıya girmemek için bebekleri dünyaya gelmeden bez için gerekecek bütçeyi bir kenara ayırıyor.

Hal böyle olunca da firmalar bu giderlere yeni alternatifler üreterek ailelerin bütçesini biraz daha rahatlatıyor. BabyNEO’nun yeni geliştirdiği one size (OS) tek beden yıkanabilir bebek bezleri ile aileler, bebeğin doğumundan bezden kurtuluncaya kadar geçen sürede aynı bezi kullanabiliyor. BabyNEO OS tek beden yıkanabilir bebek bezleri, çok yumuşak, doğal bambu-pamuk karışımı kumaştan üretilen yeni emici pedi sayesinde bebeklerini sağlıklı bir şekilde büyütmek isteyen aileler tarafından tercih ediliyor. Çift taraflı yeni emici pedi ile BabyNEO OS tek beden yıkanabilir bebek bezleri, bebeklere istenildiğinde daha fazla kuruluk, istenildiğinde doğal bambu ve pamuk rahatlığını sunuyor.

İstediğiniz bedene ayarlayın

Sızdırmaz dış gövdesinde bulunan ayar çıt çıtları sayesinde bebeğin bedenine göre ayarlanan BabyNEO OS tek beden yıkanabilir bebek bezi, bebeğin poposuna tam oturabilen yapısıyla da bebekleri rahat ettiriyor.  Çıtçıtlar sayesinde göbek kısmı daha yumuşak olan tek beden yıkanabilir bebek bezleri, bebeklerin konforunu da düşünüyor. Tek beden yıkanabilir bebek bezleri tuvalet eğitimine de katkı sağlıyor. Yenidoğan bebekten, bezden kurtuluncaya kadar kullanabileceğiniz bezler ailelerin bütçesine yüzde 60 katkı sağlıyor. Ayrıca ikinci bebek için de aynı bezi kullanarak bez masrafından tamamen kurtulabiliyorsunuz.

Pişik sorunu ortadan kalkıyor

PVC, naylon, kanserojen madde, bakteri barındırmayan tek beden yıkanabilir bebek bezleri, pişik ve alerji oluşumuna neden olmayarak, bebeklerin sağlığını en iyi şekilde koruyor. Bezlerde hiçbir şekilde kimyasal jel de kullanılmıyor. Tamamen Oeko-Tex 100 Standardının özellikle bebek ürünlerine verilen CLASS 1 sertifikalı malzemelerle üretiliyor.

 

İlginizi çekebilir