Bebeğinizin cildini düşünen önlük

Bebeğinizin cildi için gereken tüm hassasiyeti gösteriyorsunuz. Bebeğinizin cildine zarar gelmemesi için banyo malzemelerinden, cilt bakım ürünlerine ve daha birçok detay çoktan hazır ve uygulamaya geçtiniz. Peki bebeğinizin cildini kullandığınız önlüklerin tahriş edeceği hiç aklınıza gelir miydi?

Özellikle diş çıkarma döneminde bebeğinizin diş etleri sürekli kaşınır. Etrafında bulunan oyuncak, mama kaşığı, kendi ellerini diş kaşıma oyuncağı olarak rahatlıkla kullanabilir. Bu dönemde de sürekli kaşınan dişler, bebeğinizin salya oluşumuna sebep olur. Bebeğinizin bu dönemde cildine oldukça dikkat etmelisiniz.

Alerji yapmayan bebek önlüğü

Organik ürünleri ve yıkanabilir bebek bezleri ile ailelerin tercihi olan BabyNEO, bambu salya önlükleri ile bebek bakımında ailelere çok amaçlı kullanım sunuyor. Yenidoğan bebeklerde de rahatlıkla kullanılabilen BabyNEO salya önlükleri, beslenme sonrası kusmalarda annelerin yardımına koşuyor.

Sarı, turuncu ve yeşil  biye renkleri bulunan BabyNEO bambu salya önlükleri, bebeğinizin hem diş çıkarma döneminde hem de beslenme saatlerinde rahatlıkla kullanmanız mümkün. Doğal, bakteri barındırmayan ve alerji yapmayan bambu kumaşı sayesinde de bebeklerin cildinin tahriş olmasını önlüyor.

 

İlginizi çekebilir