Big Chefs’ten çocuk menüsü

Kış aylarında evde vakit geçirmekten sıkıldığınızda gidebileceğiniz yerler çocuklarınıza da hitap etmeli. Eşiniz ve arkadaşlarınızla sınırlı olan  vaktinizi değerlendirirken çocukların keyfinin yerinde olması sizi daha rahat zaman geçirmenizi sağlayacak. Çocuklarınız için özel hazırlanmış çocukça menüler, faydalı olduğu kadar severek yiyebilecekleri tarzdan. Geniş çocuk menüsü ile Big Chefs’i sizlere tavsiye ediyoruz.bigchefscocukmenu

Soğuk kış günlerinde çocuklarınızın içini ısıtacak domates çorbası fırınlanmış olarak, mercimek çorbası ise pazı eşliğinde sunuluyor. Kids Schnitzel’ den mini burgere, patates püresi eşliğinde servis edilen ızgara köfteden, junior pizzaya ufaklara özel tüm lezzetler büyük şefler tarafından özel olarak hazırlanıyor. Olmazsa olmaz spaghetti ve mantı ise doyurucu ve vazgeçilmez tatlar olarak ön plana çıkıyor.

Big Chefs tadı ve sunumu ile nam salmış banana split’ini küçükler için junior boyutta hazırlıyor. Büyük şefler, muzdan haz etmeyen miniklere ise çikolatalı sufle teklif ediyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ