Bebeklerin uykusu İşbir’e emanet

Bebeklerin rahat uykusu annelerin de mutlu saatleri demek. Yenidoğan döneminde sık sık bölünen uykulardan sonra ebeveynlerin uykuya hasret günleri başlar. Bebeklerin uykularında, tercih edilen yatakların da çok büyük önemi var.

Kaliteli ve konforlu ürünler üreterek yetişkinlerin yaşam kalitesini yükseltmeyi hedefleyen sektörünün teknoloji öncüsü İşbir Yatak, çocuk ürünlerinde de aynı özeni göstererek ebeveynlerin çocukları için güvenle tercih edecekleri, sağlığı, rahatlığı ve hijyeni buluşturan ürünler sunuyor.

İşbir Yatak bebek ürünlerinde zararlı organizmalarının oluşmasını önleyen Quallofil® Allerban® dolgu elyafı ve Health Guard TM apresi kullanılıyor. Allerban® dolgu elyafı, tüm sağlık ve güvenlik koşulları için titizlikle test edildi ve bu dolguların her yönden güvenli olduğu anlaşıldı. Bu teknoloji, otuzdan fazla ülkede iç çamaşırları, bebek bezleri ve ameliyatta kullanılan örtüler gibi birçok farklı alanda kullanılıyor. HealthGuardTM apresi ise organizmaların oluşumuna karşı koruma sağlarken, uygulandığı ürünlerin ömrünü uzatıyor ve cilt tahrişlerini önlemeye yardımcı olur.

Çocukların gelişiminde uykunun öneminin farkındalığı ile ürünlerini geliştiren İşbir Yatak’ın tüm bebek ürünleri, dünya çapında geçerliliği olan birinci sınıf Öke-Tex (bebekler ve çocuklara yönelik ürünler için uygunluk) sertifikalıdır. Bu sertifika ile ürünlerin bebeklerin hassas cildine teması ve kullanımı içim uygun olduğu ispatlanmıştır.

İşbir Yatak bebek ürünleri, tüm bu özellikleri ile, en değerli varlıklarımız olan çocuklarımızın, sağlıklı, hijyenik ve rahat uyuması için özel olarak tasarlandı.

İlginizi çekebilir