Bebeklerin su içme serüvenine yardımcı geldi

Bebekler için kendi başına su içmeyi öğrenme süreci, önemli ve heyecan verici bir yolculuk… Bu yolculukta bebekler, biberondan uzaklaşıp daha fazla sıvı geçişine izin veren emzikli bardakları kullanarak kendilerine güvenlerini kazanıyorlar. Farklı tarzlara, şekillere ve tutacaklara sahip yeni Philips Avent damlatmaz bardak serileri, çocukların içme becerilerini geliştirerek biberondan bardağa sorunsuz bir şekilde geçmeleri amacıyla tasarlandı.

Küçük detaylar ile ebeveynlerin ve bebeklerin hayatında büyük farklar yaratan Philips Avent’in yeni Gelişmiş Penguen Damlatmaz Bardak Serisi, yüzde 100 sızıntısız performans için sıvı akışına sadece içme eylemi sırasında izin veren bir vakumlu hava supabı içeriyor. Philips Avent Gelişmiş Penguen Damlatmaz Bardak Serisi, bebeklerin başlarını çok fazla eğmesine gerek bırakmayan açılı ve merkez dışı emziği sayesinde kolay tutuş ve içmelerini sağlıyor. Bardakların gelişmiş ergonomisi, aynı zamanda küçük eller için ideal ve yeterli mesafede yumuşak tutacaklar ve konforlu kavrama noktaları içeriyor.philipsaventbiberon

Evde ve yolda emziği temiz tutmak için hijyen kapağı da dâhil olmak üzere takılması ve temizliği kolayca yapılabilen Philips Avent Gelişmiş Penguen Damlatmaz Bardak Serisi ve Eğitici Damlatmaz Bardak Serisi, BPA maddesi içermiyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ