Bebek küvetleri akıllandı

Bebeğiniz dünyaya geldi ve sizi bekleyen birçok yenilik var. Neredeyse listenin en başında bebeğinizin banyosu geliyor. Bebeğinizin sağlıklı bir şekilde banyo yaptırırken kilo artışını da kontrol edebilirsiniz.

Birçok anne babanın ve çocuk doktorlarının, bebeklerin özellikle ilk ayları için üzerinde durduğu en önemli konu ‘Sağlıklı kilo alımıdır’. Dünyada bir ilki sunan AquaScale, çok yönlü bebek küveti ile anneler bebeklerinin gelişimini aylık doktor kontrollerini beklemeden diledikleri zaman takip edebiliyor.

Akıllı bebek küveti Aqua Scale, termometre ve tartıyı bir arada sunarak yeni annelerin büyük yardımcısı oluyor. Aqua Scale suyun sıcaklığını sadece banyo öncesinde kontrol etmekle kalmıyor, banyo sırasında da su sıcaklığını kontrol altında tutarak ebeveynlerin hayatını kolaylaştırıyor ve bebeklerin konforlu bir banyo yapmasını sağlıyor.

Aqua Scale’in inovatif teknolojisi sayesinde bebeğin net ağırlığı kolaylıkla öğrenilebiliyor. Dijital LCD ekranı ve ağırlığın kaydedilebilmesi özelliği sayesinde bebek gelişimi düzenli kontrol altında tutulabiliyor. Ergonomik tasarımı ve kaymaz iç yüzeyi ile bebekler ilk 6 ayında bile file alımına gerek kalmadan ideal banyo duruş pozisyonunda yıkanabiliyor. Bebek oturmaya başladıktan sonra destek kısmı çıkarılan Aqua Scale’in iç hacmi genişletilerek bebek 2 yaşına gelinceye kadar (15 kg’a kadar) kullanılabiliyor.

Tavsiye edilen satış fiyatı: 199 TL

 

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ