Bebek cildi ve çamaşırlarına dost

Bebek cildi dış etkenlere karşı oldukça hassastır. Bu nedenle bebeklerin çamaşırları yıkanırken, kullanılan deterjanlara dikkat edilmesi gerekir. Yanlış deterjan kullanımı bebek cildini yanı sıra solunum yolları için de oldukça önemlidir.

NuK Sıvı Çamaşır Deterjanı, bebek cildine zarar vermeyen yeni ürün grubu Nuk Temizlik Ürünleri serisi ile bebek cildine değen tüm ürünlerde hassas ve etkili temizlik sağlıyor. Nuk Temizlik Ürünleri ile evinizin ve bebeğinizin cildine değen tüm yüzeylerin hijyenini güvenle sağlayıp, bebeğinizin sağlığını koruyabilirsiniz. Dermatolojik olarak test edilen Nuk Temizlik Ürünleri doğal bileşenleri sayesinde bebeğinizin cildine zarar vermez; astım, alerji ve cilt hastalıkları riskini azaltır.

Nuk sıvı çamaşır deterjanı

Bebekler ve hassas ciltler için özel geliştirilen NUK Sıvı Çamaşır Deterjanı bebek cildine değen kıyafet, havlu, çarşaf, battaniye hatta oyuncak gibi tüm tekstil ürünlerinin temizliği için üretildi.Nuk Sıvı Çamaşır Deterjanı dermatolojik olarak Almanya’da test edildi.Yıkama sonrasında kalıntı bırakmaz, GDO, paraben, boya, ve fosfat içermez.

*20 °C – 90 °C aralığında tüm derecelerde kullanılır.

 

Tavsiye edilen tüketici satış fiyatı: 26,90 TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ