Balerinler ve boksörlerden gelen ilham

Her kız çocuğunun hayalidir balerin olmak ya da erkek çocukları kendilerini boks ringinde hayal etmiştir. Bu sezon H&M Studio Kids’in ana ilhamı, balerinler ve boksörlerin ışıltılı dünyasından geliyor. Balerin kostümleri neşeli ve zengin detaylarla süslü. Beyaz ve siyah kuğu kostümleri balenin büyülü dünyasını yansıtıyor. Bu parçalar boksörlerin sportif kostümleri ile kombinleniyor. Boks ilhamlı parçalar, kapşonlular ve sweatshirtler ya da bornozlar olarak öne çıkıyor. Koleksiyondaki tüm temalar, sevgi ve sevginin gücü etrafında geziyor. Limitli sayıda özel olarak üretilen bu koleksiyon, 2 Mart’tan itibaren Türkiye’de de sadece Zorlu, İstinye Park, Bağdat Caddesi, Ankara CEPA ve İzmir MaviBahçe AVM H&M Mağazaları’nda satışa sunulacaktır.

diyor H&M Tasarım Başkanı ve Kreatif Direktör Pernilla Wohlfahrt, “H&M Studio’yu çocuklar için tasarlamayı çok seviyoruz çünkü her bir parça ile harika hikayeler anlatabiliyoruz. Bu sezon hikaye balerinler, boksörler ve onların büyülü dünyasıyla ilgili.’’

Temel görünümler

-Organik pamuk elbise; volanlı ve dantel detaylı bir yaka ve uzun uçuşan parçalarla balerinlere gönderme yapan volümü ile.

– Çift taraflı giyilebilir naylon bomber ceket, ekstra fırfırlı parçası ile sahneden inmiş balerin için ideal. Ceketin diğer yüzünde gülen bir surat yaratacak şekilde dizilmiş domino taşları var.

– Kuğu mayosu balenin en ünlü eserlerinden biri olan Kuğu Gölü’nden esinleniyor. Mayonun boyun bölümünde etrafında dönen bir kuğu figürü ve fırfırlarla kaplı bir gövdesi dikkati çekiyor.

– Eski denizci dövmelerinin ilüstrasyonları ile işlenmiş sweatshirt aynı zamanda timsah printleri ile süslü. Dövme deseni boks şortlarında da bulunuyor.

Renkler

Siyah, beyaz, kırmızı ve gold.

Ana parçalar

Organik pamuk, yaka detaylı elbise, kalp desenli üst, fırfırlı şortlar, örgü ceket ve şort, LOVE şeritli sweatshirt ve etek, çift taraflı giyilen bomber ceket ve kuğu mayo.

Uzun bomber parka, gold timsah desenli yelek, kolsuz kapşonlu, LOVE yazılı şeritli koşu pantalonları, dövme desenli sweatshirt, tişört ve boks şortları.

Kumaşlar

Organik pamuk, naylon, lame, yün.

Aksesuarlar

Şeritli bale ayakkabıları, boks ayakkabıları, kuğu sırt çantası, saç bandı, atlama ipi, dövme desenli taytlar, denizci şapkası, domino taşları ve geçici dövmeler

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ