Arzum temizlik saatlerini kısaltıyor!

Ev temizliği kadın erkek fark etmeksizin herkesin büyük sorunu. Herkes süre içerisinde en hızlı temizliği yapıp rahat bir şekilde güne devam etmek ister. Arzum’un üstün inovatif özellikleri tek makinede birleştirdiği yeni süpürgesi Olimpia Turbo, multi-cyclone teknoloji, yüksek filtreleme sistemi ve turbo özelliği ile en iyi toz toplama performansını sağlıyor.

Küçük dokunuşlarla büyük farklar yaratan Arzum’un inovatif teknolojisiyle öne çıkan yeni elektrikli süpürgesi Olimpia Turbo tozlara göz açtırmıyor. Arzum Olimpia Turbo, toz torbasız kullanılan siklon süpürgelerden farklı olarak geliştirdiği Multi Cyclone teknolojisiyle tozları yüzde 99.8 oranında ayrıştırarak, tozların tamamına yakınını haznesine hapsediyor. Hepa 13 filtrenin daha az kirlenmesini önleyerek çekiş gücünün ilk günkü gibi yüksek olmasını sağlayan maksimum temizlik performansı sunuyor.

Arzum Olimpia Turbo, yüksek filtreleme sistemiyle tozların yüzde 99.99’unu hapsederek ultra temiz hava çıkışı sağlıyor. Alerjen ve tozdan rahatsızlık duyanlar için ideal kullanım oluşturuyor. Sert zeminlerdeki A sınıfı  performansı mükemmel temizliği garantiliyor. Turbo özelliği sayesinde saçları ve evcil hayvanların tüylerini etkin bir şekilde haznesine hapseden Arzum Olimpia Turbo, halıları da derinlemesine temizliyor.

Arzum Olimpia Turbo üstün inovatif özelliklerine rağmen harcadığı düşük enerji ve çevre dostu yapısıyla  en iyi toz toplama performansını sunuyor. Arzum Olimpia Turbo sessiz çalışma sistemi sayesinde gürültüsüz kullanım avantajı sağlıyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ