Annelere yardımcı

Wee Baby, “Annelere Özel” kategorisine eklediği yeni ürünü Elektrikli Göğüs Pompasıyla annelerin sütlerini kısa sürede sağmalarına imkan sağlayarak, bebeklerin uzun süre anne sütü ile beslenmelerine destek oluyor. Böylelikle de özellikle çalışan anneler, hem zamandan tasarruf edecek, hem de sütleriyle bebeklerini daha uzun süre besleyecek.

Bebeklerin zihinsel ve ruhsal gelişimi için gerekli olan tüm besinleri içeren anne sütü, bağışıklık sistemini desteleyerek onları enfeksiyonlara karşı koruyor. Kolay sindiriliyor ve gaz sancısına neden olmuyor. Anne sütünün bebeklerin gelişimindeki öneminin farkında olan Wee Baby, yeni ürünü Elektrikli Göğüs Pompasıyla anne ve bebeğinin sağlığına özen gösteriyor.

Pratik, kullanımı kolay ve rahat taşınıyor

Wee Baby Elektrikli Göğüs Pompası’nın kullanımdaki en önemli özelliği; masaj, yoğun masaj ve normal sağım olan üç aşamasında da tam otomatik çalışması… Bu sayede annenin sütünü zorlamadan rahat bir şekilde sağıyor.

Başlık kısmından kontrollü 5 farklı güç ve hız seviyesine sahip Wee Baby Elektrikli Göğüs Pompası, annenin kendine uygun emme şeklini ve yoğunluğunu ayarlamasını sağlıyor. Üzerinde kabartmalı şekiller olan göğüs pedi, sağma esnasında masaj yapıyor ve kullanımı kolaylaştırıyor. Pil ile de çalışabilen Wee Baby Elektrikli Göğüs Pompası, hafif tasarımı sayesinde de rahatlıkla taşınabiliyor.

 

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ