Omo anı biriktirmeye davet ediyor!

Çocuklar eve her döndüğünde kirli kıyafetlerinin yanı sıra, yeni bilgiler ve tecrübeleri de beraberinde getirir. Yıllardır “Kirlenmek Güzeldir” mesajıyla keşfetmenin ve deneyimleyerek öğrenmenin altını çizen OMO, ürünleriyle de ebeveynlerin çocuklarıyla daha kaliteli vakit geçirmelerine katkı sağlıyor. Yayınladığı sosyal deney filmi ile ailece geçirilen zamanın ne kadar değerli olduğunu çocukların gözünden ortaya koyan OMO, yeni reklam filmiyle de aynı değeri farklı bir bakış açısından, ebeveynlerin gözünden ekrana taşıyor.

OMO’nun bu yılın başında hayata geçirdiği “#anıbiriktir” isimli son kampanyası ailece vakit geçirmenin sadece çocuklar için değil, aslında tüm aile bireyleri için önemli olduğunu anlatıyor. OMO, yeni reklam filminde hayatın günlük koşuşturması arasında çocuğunun büyüme sürecindeki önemli anların tadını çıkaramayan bir babamın pişmanlığını ve yaşanılamayan güzel anları telafi çabasını duygusal bir tonda anlatıyor. OMO, “#anıbiriktir” ile çocuklarla paylaşılan küçük anların unutulmaz anılara dönüştüğünü vurguluyor; anne ve babaları çocuklarıyla beraber anılar biriktirmeye çağırıyor.

Yeni OMO Sıvı anı biriktirirken ebeveynlerin en büyük destekçisi

Yeni OMO Sıvı, güçlü formülü ile ön yıkamasız programlarda bile zorlu lekeleri çıkarıyor. Yeni OMO Sıvı sıradan toz deterjanlara göre daha fazla aktif temizleme molekülleri içerdiği için daha küçük ölçeklerde ve düşük sıcaklıklarda bile suda tam çözünerek ve lekelere derinlemesine nüfus ederek kalıntı bırakmadan çamaşırları temizliyor. Hem elektrikten hem de zamandan tasarruf edilmesini sağlayan Yeni OMO Sıvı, ebeveynlere çocuklarıyla birlikte geçirebilecekleri zaman kazandırarak, değerli anılar biriktirmelerine destek oluyor.

 

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ