Anneler kabustan uyanıyor

Doğumun yaklaştığı aylarda hamileler yatış ve oturuş pozisyonlarında zorluk çektikleri bir döneme girerler. Bu zorluk doğumla birlikte yerini bebeğinizi doğru tutma ve oturtma şeklinin önemine bırakır. İlk defa annelik deneyimi yaşayan çoğu ebeveyn bu aşamada oldukça fazla sıkıntı çeker. Her annenin doğumdan sonra bebeğini kucağına aldığında sorduğu ilk soru ‘doğru tutuyor muyum’, ‘bebeğim rahat mıdır’ düşüncesidir.

Bebeğiniz beslenirken rahat etsin ViscoBabyyastik

Bebeğin gelişimi için emzirme ve yemek yedirme sırasında, doğru oturtma ve yatırma pozisyonları, bebeğinizin omurga duruşu ve gelişimi için oldukça önemlidir. Lohusa ve emzirme döneminin kabusu olan bu durumu ortadan kaldırmak için İşbir Yatak oldukça kullanışlı olan ViscoBaby yastıklarını üretti. Bebeklerin konforu ve güvenliği için tasarlanan Visco Baby, aynı zamanda emzirme ve lohusa dönemlerinde annelerin en büyük yardımcısı oluyor.

Üretiminde kullanılan visko elastik malzeme ile bebeklerin omurgasının ve başının, beslenme sırasında doğru pozisyonda tutulmasına yardımcı olan Visco Baby, annelerin bu konudaki endişelerinin giderilmesi için özel olarak tasarlandı. Bebeği çevreleyen yapısı sayesinde anneler, bebeklerinin güvenliğinden emin olarak işlerini yapabiliyor. Konforu, güvenliği ve rahatlığı ile anne kucağını aratmayan Visco Baby, doğum öncesi ve lohusa döneminde vücut desteği görevi görerek anne adaylarının konforunu sağlamasıyla da dikkat çekiyor.

İlginizi çekebilir

JOIN THE DISCUSSION