Anılarınızı saklamaya ne dersiniz?

Akıllı telefonlar sonrasında fotoğraf albümleri neredeyse yok olmaya yüz tuttu. Eskiden eve gelen misafirlerle paylaşılan en tatlı anılarımız, hızlı tüketimle yok mu oluyor dersiniz? Tabii ki teknolojinin bu duruma da bir çözümü var. TeknoSA, teknolojinin hızında koşmaya, Türkiye’yi son teknoloji ile buluşturmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce TIME Magazine tarafından “Tüm Zamanların En Etkili 50 Cihazı” listesinde gösterilen, dünyanın en küçük çok fonksiyonlu yazıcısı olma özelliğini taşıyan HP DeskJet 3775 ve 3785 modelleri ilk kez ve sadece TeknoSA mağazalarında satışa çıkıyor.

Boyutlarıyla fark yaratan, tasarımlarıyla ise göz dolduran HP Deskjet 3775 ve 3785 ile akıllı telefon ya da tabletten kolayca baskı almak mümkün. Baskının yanı sıra tarama ve kopyalama özelliğine de sahip bu çok fonksiyonlu yazıcılar, çok yer kaplamayan küçük boyutuyla dikkat çekiyor.

Kendi küçük marifeti büyük

“HP All-in-One Remote” ve OS çözümleri sayesinde mobil bir cihaza yazıcı kurup baskı almak ise her zamankinden daha kolay oluyor. Ücretsiz uygulama, kullanıcılara baskı ve kopyalama gibi kilit öneme sahip işlevleri, aralarında Apple™, Android™ ve Windows® cihazlarının da bulunduğu çoğu akıllı telefon ve tabletten gerçekleştirme imkânı tanıyor. Kullanıcılar Wi-Fi Direct(4) kullanarak mobil cihazlarından anında baskı almaya başlayabiliyor ve yazıcılarına herhangi bir ağa gereksinim olmadan erişebiliyor.

İlk kez ve sadece TeknoSA mağazalarında teknolojiseverler ile buluşan HP Deskjet 259 TL’lik uygun fiyatıyla, lansman dönemine özel 39.90 TL değerinde “HP Social Media Snapshots” 25’li fotoğraf kağıdı hediyesi ile birlikte satışa sunuluyor.

İlginizi çekebilir

JOIN THE DISCUSSION