Bambudan gelen güzellik

Güneşin yakıcı sıcaklığını geride bırakmış olsak da güneş ışınları halen cildimize temas ediyor. Sıcağı hissetmediğiniz için cildinizin zarar görmediğini düşünenlerdenseniz yanılıyorsunuz! Dermatologlar, gündüz saatlerinde güneşin zararlı ışınlarından korunmak için; güneş kremi/koruyucu sürülmesi konusunda sürekli uyarılarda bulunuyor. Bu noktada ZAO Organik makyaj ürünleri, hem güzelliğini hem sağlığını korumak hem de güneşlenmek isteyen kadınların hayatlarını kolaylaştıracak.

Yaz aylarında bronz tenin avantajıyla az makyaj yapıp kendimizi daha güzel hissettiğimiz bir gerçek. Ancak kış kapıda, makyaj malzemelerinizin doğru seçimi ile kendinizi güzel hissetmeniz mümkün.

“Bambudan gelen güzellik ve doğallık” temasıyla Zen ve Tao felsefesi ile yola çıkan Fransız organik makyaj markası ZAO Organik; Premium Organik Sertifikası, Cosmetique Charte Cosmebio (BIO), ECOCERT, Vegan, Cruelty-Free International, yüzde 100 Naturel, Rechargeable Refillable sertifikalarının hepsine birden sahip olan Türkiye’deki tek kozmetik markası.  Aynı zamanda ZAO organik makyaj ürünlerinin içeriğinde;  Organik Keten Tohumu Yağı,  Mikronize Bambu Kök Tozu, Organik Pirinç Tozu , Organik Mısır Nişastası, Skualen, Kırmızı Yosun Ekstresi, Organik Bambu Yaprağı Hidrosolü, Nar Özü, Organik Kabak Çekirdeği Yağı, Gingko Biloba Yaprak Ekstresi ve Organik Kakao Yağı bulunuyor.

Herhangi bir petrokimya maddesi içermeyen ve koruyucu olarak sadece mikro-gümüş kullanılan ZAO Organik makyaj ürünleri, bu özelliği sayesinde gece yatmadan önce makyaj çıkarma zahmetine son verdiği gibi yaz günlerinde de güneşten koruyucu özelliğiyle korkusuzca güneşlenmenizi sağlıyor.

Derinin onarımına yardımcı olmak üzere organik silis ihtiva eden, besleyici ve nemlendirici özelliğiyle makyajla uyuma şansı sağlayan ZAO, Türk kadınına yeni deneyimler yaşatmaya devam ediyor. Organik Bambu Kök Sapı özü ve organik bambu yaprağı hidrosolü ile formüle edilmiş ZAO ile makyajınızı kusursuzca tamamlayıp güneş koruyucusu sürmenize gerek kalmadan güneşin zararlı etkilerinden korunabilirsiniz. ZAO’nun ürünlerinin içeriğinde parabenler, fenoksietanol, mineral yağ, parafin, polisorbat, EDTA, BHT, BHA gibi kimyasal maddelerin hiçbiri kullanılmazken, koruyucu olarak sadece mikro-gümüş bulunuyor.

Bambu ambalaj

ZAO organik ürünlerinde göreceğiniz en önemli fark ambalajı… Bambunun hızla yenilenebilir doğal bir kaynak olması, içeriğinde bambu özlerinin bulunması ZAO’nun ambalajında da bambuyu seçmesinin en önemli nedenini oluşturuyor.

Bambudan yapılmış ambalajıyla ilgi çeken ZAO’nun bir başka özelliği ise, doğaya aşık herkes için yaratılmış organik ve yeniden doldurulabilir (refil) makyaj markası olması. Türkiye’de kozmetik sektöründe henüz bir örneği olmayan bambu gövdesi ve yeniden doldurulabilirlik özelliği sayesinde, kullandığınız ürün bittikten sonra yedeğiyle değiştirme şansınız olacak.

Geniş ürün yelpazesi

Türkiye distribütörlüğünü Elit Farma İlaç Dermakozmetik Ltd. Şirketi’nin yaptığı ZAO’nun ürün yelpazesi oldukça geniş. Organik Bambu Kök Sapı özü ve organik bambu yaprağı hidrosolü ile formüle edilmiş İpeksi Fondoten, Yoğunlaştırılmış Fondoten, Cilt Aydınlatıcı; organik nar yağı ile zenginleştirilmiş Lipstick çeşitleri, Parlatıcı Rujlar, Kapatıcı Stick, talk mineralleri içermeyen Allıklar, hassas gözler ve kontakt lens kullananlar için çok uygun olan Eye Liner ve Yapılandırıcı Mascara; mat görünüm için organi k pirinç tozu ile formüle edilmiş Eye Shadow, organik shea yağı ile zenginleştirilmiş Göz, Dudak ve Kaş Kalemi, organik kako yağı ile formüle edilmiş Lipgloss ve Lipbalm ve kullanımı kolay ve doğal ürünlerden üretilmiş çok sayıda fırça çeşidi bulunuyor.

İlginizi çekebilir