Nuxe’ten özel tasarımlı çok amaçlı kuru yağ

Bakım söz konusu olduğunda kadınların en sık uyguladığı bakımlar arasında vücut nemlendiricileri geliyor. Hoş kokuları ve cildi besleyen nemlendiriciler, hem rahatlamamızı hem de bakımlı olmamız sağlıyor. Bu yönde artan ihtiyaç sonrası da bakım markaları kendilerini oldukça geliştirerek bakım yağlarına yeni boyutlar getirdi.

Nuxe, piyasaya sunduğu günden bugüne kadar her geçen gün artarak ilgi gören Huile Prodigieuse® Çok Amaçlı Kuru Yağ, şimdi sınırlı sayıda ve özel siyah şişesiyle kuru yağ tutkunları ile buluşuyor.

Huile Prodigieuse® içeriğindeki 6 değerli bitkisel yağ (Macadamia, Fındık, Hodan, Tatlı Badem, Kamelya, Sarı Kantaron) cildinizi ve saçlarınızı yağlı his bırakmadan besliyor, onarıyor, ipeksi yumuşaklık sağlıyor. Silikon, mineral yağ ve koruyucu madde içermeyen Huile Prodigieuse Çok Amaçlı Kuru Yağ’ın üst notalarında portakal çiçeği, turunç ve mirabelle eriği, orta notalarında gül, müge ve beyaz zambak, alt notalarında ise vanilya, sedir ve amber esansları bulunuyor. Feminen ve çekici kokusuyla da kullanım keyfi sunuyor.

Tek bir ürünle tepeden tırnağa bakım, tüm kadınların tercihi. Çok özel sınırlı sayıdaki siyah Huile Prodigieuse® kuru yağ, Huile Prodigieuse®‘ün efsanevi kokusuna sahip Prodigieux® parfümün deneme boyu ile birlikte tüm seçkin eczanelerden satın alabilirsiniz.

İlginizi çekebilir