Lierac’tan oksijen banyosu

Cildinizde canlı bir toprak gibidir. Neme ve oksijene ihtiyaç duyar. Bu ihtiyacı vücut belli bir yaşa kendiliğinden sağlayabilirken belli bir yaştan sonra dışarıdan takviye etmek gerekir.

30’lu yaşlardan itibaren oksijen miktarı azalmaya başladığı için cilt, nemini ve tazeliğini kaybetmeye başlar. Bunun sonuncunda da sarkmalar, ince çizgiler ve kırışıklıklar meydana gelir. Lierac, cildi maksimum seviyede nemlendirmek ve cildin nefes almasını sağlamak için oksijen veren ilk nemlendirici bakım serisi Hydragenist’i geliştirdi.

Doku oksijenizasyonu tekniğinden esinlenerek geliştirilen seri sayesinde cildin içerisine saf oksijen, hyaluronik asit ve vitaminler püskürtülüyor ve bu sayede cilt yoğun nem kazanıyor. Seride yer alan Hydragenist balsam ise yoğun nemsizlik yaşayan ciltler için ideal.

Oksijen veren Hydra O2 kompleks, gliserin ve çiçek yağları sayesinde cildi anında nemlendiren ve dolgunlaştıran balsam, kırışıklıkları ve ince çizgileri pürüzsüzleştiriyor. Kokusu gül suyu, yasemin, gardenya notalarının eşsiz birleşimi olan balsam, günlük yoğun bakım ürünü ya da maske olarak da kullanılabiliyor.

İlginizi çekebilir