Zamanın olumsuz etkilerini tersine çevir

Osmanlı’nın güzellik sırrı olan, harem kadınlarının parlak ve pürüzsüz bir cilt elde etmek için kullandıkları Çiğdem Çiçeği ile formüle edilmiş bir dermokozmetik markası olan Cosmed, soğuk havalarda cildi koruma altına alıyor. Kaliteli, sağlıklı ve güvenilir bir cilt bakımı sunan markanın dünya standartlarında ürettiği ürünler, eczacı ve dermatologların tavsiyeleriyle son kullanıcıya ulaşıyor.

Her bir ürününü güçlü ve uzun araştırmalar sonucunda üreten Cosmed Cosmeceuticals, tüm cilt tiplerine özel sunduğu çözümlerle sağlıklı bakımı herkese ulaştırıyor.

Revolution Serisi, zamanın olumsuz etkilerini tersine çeviriyor

Ciltte oluşan kırışıklıklara karşın önlem alarak hem sağlıklı hem de zinde bir cilde sahip olmak mümkün. Intensive Anti-Aging BTX Serum, formülünde yer alan patentli bileşen Argireline ile mimik kırışıklıklarının oluşmasını engelliyor. İçerdiği Silver Vine Extract ile cildin kendini yenilenme sürecini hızlandırmasına da destek olan ürün, retinolün doğal alternatifi olarak bilinen Bakuchiol’la güneşin ve çevresel etmenlerin yaşlandırıcı etkilerine karşı cilt dokusunun iyileştirilmesini sağlıyor.

Hassas ciltlere özel çözüm: Anti-Redness Repair Cream

Cosmed Ultrasense serisinden Anti- Redness Repair Cream, kışın olumsuz etkilerini en çok hisseden hassas cilt tiplerine özel bir çözüm sunuyor. Ürün, içerdiği patentli bileşen ve deniz alginden elde edilen Silidine ile hassas ciltlerin kızarıklık görünümünü azaltmaya yardımcı oluyor. Yeşil çay ile güçlü antioksidan etki gösteren krem, formülünde yer alan; at kestanesi, gotu kola, çoban püskülü, kaplan çiçeği, üzüm yaprağı, sarmaşık ve hint buğdayı gibi bitkilerle cildi hem nemlendiriyor hem de yatıştırıyor.

Mimik kırışıklıklarına etkili çözüm

Eye Contour Peptide BTX Cream, cildi gençleştirirken içerdiği bileşenlerle de onu canlandırıyor. Özel formülüyle kolajen ve hyaluronik asit üretimini uyaran ürün, değerli bileşenlerin yıkımını da engelliyor. Cilt elastikiyetini artırırken zamanla ciltte oluşabilecek potansiyel çizgilerin görünümünü de azaltan krem, mimik kırışıklıklarına karşı etkili bir çözüm sunuyor. Doğal ve etkili bir şekilde cildi rahatlatan BTX Cream, ciltle uyumlu ve yüksek emilime sahip stabilize C vitaminiyle cildi besliyor. Ürün, özel formülüyle kolajen üretimini desteklerken leke oluşum mekanizmasını da etkileyerek cildin aydınlık ve sağlıklı görünmesine katkı sağlıyor.

Cosmed Cosmeceuticals’ın uluslararası standartlardaki güvenilir ürünleri; yetkili eczaneler, sephora.com.tr ve Watsons mağazalarında satışa sunuluyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ