Yüzünüzü bir profesyonel gibi kontürleyin

Makyaj yapmak bir sanattır ve yüzünüzün hatlarını iyi tanıyıp, doğru dokunuşlarla en etkili görünüşü yaratmaya yarar. Öncelikle ürün seçiminde bulunmadan mutlaka kendi yüz hatlarınızı doğru analiz etmenizi, tanımanızı öneriyoruz.

Kontür, yüzün görünümünü tamamen değiştirmek için değil, aksine doğal olarak geliştirmek için yapılan, ustalık ve incelik gerektiren bir sanattır. Kullanımı oldukça kolay olan Pro Sculpting serisi, yüz, kaş ve dudak için Make Up Forever tarafından piyasaya sürülen 360º makyaj serisine yeni katılan ürünlerden oluşuyor. Bu serideki ürünler, kadınların günlük güzellik rutinlerine uygun olabilecek, her koşulda mükemmel ve doğal bir görünüme sahip olmalarını sağlıyor.

Aynı heykel sanatında olduğu gibi, herkesin kendi karakterini yansıtacak olan makyajı yaparken kilit noktası, ışığı belirli noktalarda kullanma seçimidir. Yanakları daha ince göstermek, elmacık kemiklerini ortaya çıkarmak, burnu olduğundan küçük göstermek ya da gözleri belirginleştirip daha büyük göstermek için belirli uygulama tekniklerine ihtiyaç duyulur.

Make Up Forever’ın geliştirmiş olduğu formül ve dokular sayesinde, Pro Sculpting serisindeki tüm ürünler uygulaması oldukça basit ve her kadının yüz çizgilerini doğal bir sonuç verecek şekilde çizmesine ve ışıkla oynamasına olanak verir.

Pro Sculpting Lip – Dudak

Makyaj yapılmış yüzün büyük finalini oluşturan dudaklar, alımlı bir görüntü için son dokunuşu verir. Pro Sculpting Lip dudak şeklinin ve dolgunluğunun ortaya çıkarılmasını sağlıyor. Pro Sculpting Lip içinde dudaklar için en güzel renk tonlarının yanında bir de belirginleştirmede kullanılacak parlatıcı yer alıyor. Dudak kontur uygulamaları için oldukça rahat ve etkili olan bu ikili aparat, muhteşem sonuçlar veriyor.

Yoğun renk pigmentleri içeren parlak ve pürüzsüz ruj, aynı zamanda içinde bulunan sentetik mika tozu sayesinde gün boyunca kalıcı etki yaratırken; krem kıvamındaki toz parlatıcı, köpüksü ucu ile dudaklara dolgunluk, canlılık ve karşı konulamayacak parlaklığı veriyor. Pro Sculpting Lip, dudakları çarpıcı ve cazibeli gösterecek 4 yoğun renk tonunda sunuluyor.

Pro Sculpting Brow – Kaş

Yüze kontur uygulamada ve genel görünümü ahenkli bir biçime getirmede kaşların çok büyük bir rolü bulunuyor. Pro Sculpting Brow, kaşları çarpıcı bir hale getirmek, büyülü bakışlar elde etmek için ihtiyaç duyulan belirginleştiricilerin 3’ünü tek bir çatı altında toplayan kompakt bir kaş kontur setidir.

  1. Kullanıcıların kaşlarını uygun açılarda ve kalınlıklarını değiştirmelerine, kaşlarıdaki ufak seyrek alanları etrafa bulaştırmadan doldurmalarına olanak veren, doğal ve duman tonlarında kaş kalemi.
  2. Aparatın diğer ucunda bulunan, tüm kaş üzerindeki renk dengesini tutturmak ve doğal görünümü elde etmek için kullanılacak fırça.
  3. Kaş kemiğine parlaklık vererek kaşları güzel bir şekilde belirginleştirmek için açık ve mat bir tonda sunulan aydınlatıcı.

Pro Sculpting Palette – Yüz

Kadınlara makyajlarını en uygun şekilde uygulamaları için tüm kilit unsurları tek bir set içinde sunuyor. Kullanışlı ve pratik boyuttaki bu palet, yüz konturu için gereken tüm gölgelendirmelerin kusursuz bir şekilde uygulanması ve doğal bir görünümün yakalanabilmesi için 4 farklı renk tonunu uyumlu bir şekilde bir araya getiriyor: açık, orta, bronz ve koyu.

Highlight: Açık, mat gölgeler yüz hatlarını doğal bir hacimle belirginleştirir.

Contour: Koyu, mat gölgeler yüz çizgilerini derinleştiriyor ve belirginleştirir.

Shimmer: Parlak gölgeler yüz hatlarını öne çıkarır.

Color: Uygun tonlar, ahenkli ve taze bir görünüm elde etmek için yüz rengini ortaya çıkarır.

Make Up For Ever profesyonel makyaj sanatçılarıyla ortaklaşa geliştirilen 5 renk tonu, doğal kaş rengine en yakın olacak şekilde sunuluyor.

Makyajın her adımını kolaylaştıracak şekilde piyasaya sunulan Pro Sculpting serisiyle artık her kadın ihtiyacı olan ya da istediği görünüme bürünebilecek ve kalbinin sesini dinleyerek yüz hatlarına yön verecek.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ