Yenidoğan bebekler için baby&me

Bebeğiniz için farklı bir şampuan mı arıyorsunuz? Bebeklerin hassas cildi ve hassas saç derisi için özel olarak geliştirdiği ürünleriyle ebebek, hem bebeklerin hem de bebeveynlerinin yüzlerini gülümsetiyor. Bebeveynler bebeklerine baby&me Yeni Doğan Köpük Şampuanı pH7, Yenidoğan Pişik Kremi pH5.5, Yenidoğan Bebek Yağı E Vitaminli, Yenidoğan Bebek Losyonu pH5.5 , Kız Bebek Devam Şampuanı pH5.5 ve Erkek Bebek Devam Şampuanı pH5.5, ile huzurla banyo keyfi ve bakım yapıyor. baby&me kozmetik ürünleri; Koruyucu, Paraben, Fenoksietanol, Alkol, Parfüm, Alerjeni, Sülfat (SLS,SLES) Tuz ve Boyar Madde içermeyen formülleriyle ebebek’te bebeveynleri bekliyor.

baby&me Yeni Doğan Köpük Şampuanı pH7; göz pH değeri 7 olan yeni doğan bebeklerin gözlerini yakmadan, saç ve saç derisinin yumuşak ve etkili bir şekilde temizlenmesini sağlıyor. Özel pompası ve hazır köpük formu sayesinde, şampuanı köpürtmeye ihtiyaç duymayan bebeveynler bebeklerini hızlı ve kolay bir şekilde yıkayabiliyor. Ambalajda bulunan termometre sayesinde ebeveynler suyun ideal sıcaklığını kolaylıkla ölçebiliyor.

baby&me Bebek Losyonu pH5.5; ilk günden itibaren uzun süreli bakım ve yoğun nemlendirme sağlıyor. İçeriğindeki Gliserin, Aloe Vera Özü, Vitamin B5 ve E Vitamini sayesinde cilt bariyerinin korumasına yardımcı oluyor ve cildin uzun süreli nem dengesine ulaşmasını destekliyor. Kolay sürülen, hızlı emilen formülü ile kolaylık sağlayan losyon, pH 5.5 ile de cildin hassas dengesini koruyor.

baby&me Bebek Yağı E Vitaminli; ilk günden itibaren bebeğin cildini yumuşatıyor ve nemlendiriyor. Bebeğin hassas cildi için özel olarak geliştirilmiş baby&me Bebek Yağı, E Vitamini ile zenginleştirilmiş içeriği ile nemi hapsederek cildi nem kaybına karşı koruyor ve besliyor. Banyo esnasında küvetin içine damlatılan birkaç damla baby&me Bebek Yağı ile uyumadan önce bebeğin karın ve sırt bölgesine yapılan masaj, bebeğe keyifli bir uyku sağlıyor.

baby&me Kız Bebek Papat Özlü  ve Erkek Bebek Devam Şampuanları; bebeğin hassas saç derisi için özel olarak geliştirilmiş besleyici ve koruyucu özellikteki pH5.5 değerine sahip şampuan, saç ve saç derisinin yumuşak ve etkili bir şekilde temizlenmesini sağlıyor. Şampuanlar göz yakmayan formülleriyle hem bebekleri rahat ettiriyor, hem de kolayca durulanıyor ve kalıntı bırakmadan saçların kolay taranmasına yardımcı oluyor.

baby&me Pişik Kremi pH5.5; %20 Çinko Oksit içeriği ile cilt bariyerinin korunmasına destek oluyor. Pişik Kremi bebek bez bölgesini yumuşatarak idrar, dışkı ve bez teması dolayısıyla oluşabilecek hassasiyeti önlüyor. Cildin nefes almasına engel olmadan içeriğindeki Aloe Vera Özü, Vitamin B5 ve E Vitamini sayesinde pişiğe karşı güvenilir koruma sağlayan krem, kızarıklık ve tahriş oluşumunun önlenmesine de yardımcı oluyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ