Yeni trendler bu fuarda

Bebek ve çocuk dünyasına dair yenilikçi araç-gereç ve beslenme ürünlerinin yanı sıra, 0-16 yaş çocuk modasına yönelik İlkbahar – Yaz 2024 sezonuna ait koleksiyonlar ve tasarımlar tasarımlar, 13 – 16 Aralık tarihlerindeki CBME Türkiye’de. İstanbul Fuar Merkezi’nde düzenlenecek fuarda, 2024 sezonundan 65 binin üzerinde yeni model, ziyaretçilerle buluşacak. Informa Markets tarafından bu yıl 41.’si gerçekleştirilecek CBME Türkiye, bebek ve çocuk ürünlerinde 24/25 Sonbahar & Kış trendlerinin konuşulacağı WGSN Seminerine de ev sahipliği yapacak.

WGSN Trend Semineri, 14 Aralık’ta!

Bebek ve çocuk dünyasına dair tüm yeniliklerin bir arada sergileneceği CBME Türkiye,  dünyanın lider trend belirleyici firması WGSN’i konuk ediyor. Fuar kapsamında, 14 Aralık Perşembe günü gerçekleşecek WGSN Trend Semineri’nde Sonbahar/Kış 24-25 sezonuna yön veren uzman görüşleri ve moda trendleri yer alacak. Etkinlik hakkında bilgi veren WGSN Türkiye Satış Müdürü Seden Ünlü, “WGSN ve Coloro işbirliğiyle gerçekleştirilen çalışma sonucu 2025 yılının rengi mavi ile mor arasında yer alan ve değişimi sembolize eden “Future Dusk” olarak belirlendi. Bebek ve çocuk modası konusunda da ufukta büyük bir değişim var. WGSN tarafından CBME Türkiye fuarı için hazırlanan Sonbahar & Kış 24/25 Trendleri seminerimizi takip edenler, söz konusu değişimin şifrelerini öğrenirken, sezonun ana renklerinden baskı ve desenlere kadar, çocuk giyimdeki yenilikler hakkında bilgi sahibi olabilecekler” şeklinde açıklamada bulundu.

İstanbul Fuar Merkezi’nin 1 – 2 – 4 ve 8 numaralı salonlarında toplam 42 bin metrekare alanda düzenlenen CBME Türkiye 2023 hakkında detaylı bilgi almak ve online ziyaretçi kaydını yaptırmak isteseniz www.cbmeturkiye.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ