Yeni Gece- Gündüz Antioksidan Kofresi

Cildinizi yaşlanmalara karşı korumaya ne dersiniz? Öncelikle cildinize uygulayacağınız cilt bakım ürünlerini seçmeden, bir uzmandan yardım almayı unutmayın. Cildinizin yapısını öğrendikten sonra, satın alacağınız ürünlerin içeriğini kontrol edip, cilt tipinize uygun olup olmadığına karar verin.  Normal ve uru iltler için antioksidan içeriğinde sinerjik bileşim oluşturan üç adet antioksidan bulunmaktadır: L-Askorbik Asit, Ferulik Asit ve Alpha Tocopherol.

Bu devrimsel patentli anti-oksidan cilt yaşlanmasına karşı ideal günlük cilt bakım ürünüdür. Foto-hasara bağlı cildin yaşlanma izlerini günden güne düzeltir: İnce çizgiler, kırışıklıklar, düzensiz cilt rengi, elastikiyet kaybında iyileşme görülür. Cilt tarafından emildikten sonra yıkansa dahi ürün etkinliğini devam ettirir ve koruma sağlar. Güneş korumasıyla tamamlandığında mükemmel etkinlik sağlar.

Gece Antioksidanı

Resveratrol, baicalin ve vitamin E’nin eşsiz uyumu sayesinde Resveratrol B E, yaşlanmayı hızlandıran hücre içi serbest radikalleri nötralize eder, cilt kusurlarının izlerini azaltmada cildin doğal onarım mekanizmasını destekler ve yeni kusurlar oluşmasını engeller.

Cildin kendi antioksidan bağışıklık sistemini güçlendirerek gece cilt onarım potansiyelinin maksimum seviyeye ulaşmasına yardımcı olur.

Yeni Gece-Gündüz Antioksidanı Kofresi

PHLORETIN CF 30 ML+ RESVERATROL BE 15ML

Tavsiye Edilen Tüketici Fiyatı: 495 TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ