Çilleriniz güzel ama sağlıklı mı?

Yaz boyunca güneşle birlikte keyifli zaman geçirdik. Güneş ısıtması, cilde güzel bir bronzluk vermesinin dışında zararlarından ne kadar haberdarsınız? Cilt yüzeyinde kendini hemen belli etmeyen değişimler ileride can sıkıcı sonuçlar ortaya çıkabilir.

Güneşin zararlarını hafife almayın!

Güneş ışınları, doğru koruma ve bakım sağlanmazsa cildinizin erken yaşlanması ve yıpranmasına sebep oluyor. Özellikle yaz aylarında yoğun güneş ışınlarına maruz kalan cildimiz, sonbaharın gelmesiyle birlikte bakım sinyalleri çalıyor.

Neostrata yaz boyu cildimizde görülen ton değişimi, leke ve büyüyen çiller için komple bakım yapan Enlighten Pigment Controller’ı öneriyor.

Leke bakımı, anti aging faydalar ve nemlendirici etkiyi bir arada sunan Enlighten Pigment Controller; mevcut lekelerin görünümünü azaltmak, yeni leke oluşumunu engellemek ve hücre döngüsünü hızlandırmayı hedefliyor. NeoGlukozamin™, Retinol ve Vitamin C gibi güçlü anti aging ajanlara sahip ürün, formülündeki Vitamin E ile cildi hava değişimlerinin etkilerinden korurken, optik dağıtıcısı lekelerin görünümünü anında gizliyor ve daha homojen bir cilt rengini sağlıyor.

Ürün Fiyatı: 200 TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ