Yaz sıcağında dudakların nemli kalsın

Güneşin en bonkör davrandığı, sıcakların arttığı bu günlerde kadınların en büyük kabusudur yaz aylarında makyaj yapmak. Sıcaklarda çabuk akan, uçan ve terleyince yok olan makyaj gün boyu hem güzelliğe gölge düşürür hem de sıkıntılı anlar yaşanmasına neden olur. Oysa doğru formülle mevsimine göre hazırlanmış ürünler, yüzünüzde hiç makyaj yokmuş gibi en yüksek sıcaklıkta bile rahat etmenizi sağlar.

Biota 59 Elements, yaz ayları için geliştirdiği yepyeni koleksiyonuyla uzun süre kalıcı makyaj konforunu sunuyor. Bitki özleri kullanılarak ince ve hafif dokuda hazırlanan makyaj ürünleri aynı zamanda doğal içerikleriyle cildinize bakım yapıyor. Koleksiyonda geniş renk skalasına sahip fondöten, maskara, far, suya dayanıklı göz kalemi, allık, aydınlatıcı ve ruj bulunuyor.

Brillant Lipstick

Brillant Lipstick içeriğindeki yüksek nemlendirici aktif içeriklerle dudakları anında nemlendiriyor. Antioksidan Vitamin E içeriği kırışıklık karşıtı etki gösteriyor. Kremsi dokusu özel sedeflerle zenginleştirildiğinden dudaklara ışıltı ve parlaklık katıyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ