Ayakkabı Dünyası’ndan yeni sezon lansmanı

Ayakkabı Dünyası’nın 2023 Sonbahar / Kış Koleksiyonu için düzenlediği keyifli lansmana Bebek Muhabbeti olarak bizler de katıldık. Provoq marka yüzü Özge Özacar’ın tercihleriyle hazırlanan, maskülen çizgilerin, şehirli dokunuşların ve zamansız tarzın ön planda olduğu yeni koleksiyon, bizlerin ve etkinliğe katılanların beğenisini topladı. Şık, konforlu ve eğlence odaklı modellerin sergilendiği etkinlik kapsamında Ayakkabı Dünyası’nın öz markaları olan Provoq, Eclipse Sport, Eclipse ve Kiddo’nun zamansız tasarımları sergilendi.

Lansmanda konuşan Provoq marka yüzü Özge Özacar, Ayakkabı Dünyası modellerini çocukluğundan bu yana tercih ettiğini belirterek, “Ayakkabı Dünyası benim beraber büyüdüğüm bir marka. Kariyerimin bu güzel döneminde Ayakkabı Dünyası ile iş birliği yapmaktan, onlarla beraber yürümekten heyecan duyuyorum. Provoq’u da günlük hayatımda sıklıkla kullanıyorum. Provoq’un en sevdiğim özelliği ise koleksiyonda ayakkabı modasını yansıtan, her kadının hassas noktası olan zamansız parçalara yer vermesi nedeniyle Provoq gibi bir markanın elçisi olduğum için mutluyum” açıklamasında bulundu.

Şehir hayatında ritmini yakalamak isteyen kadınların tercih edeceği Provoq Sonbahar/ Kış Kadın Koleksiyonu, moda tutkunlarına her tarza ve her duruma uyum sağlamayı hedefliyor. İşten geceye, sokaktan davete her anı kusursuz kılmak için tasarlanan koleksiyonda topuklu botlar, sportif sneaker’lar, şık çizmeler ve daha pek çok seçenek yer alıyor.

Eclipse Sport 2023 Sonbahar / Kış

Hem spor hem şık görünmek isteyenler için Eclipse Sport 2023 Sonbahar / Kış Koleksiyonunda dikkat çekici tasarımlar bulunuyor. Yalın çizgileri ve modern stil kodlarıyla kadın ve erkeklerin rafine zevkine hitap eden koleksiyon, hem spor görünümün hem de gündüz şıklığının anahtar parçalarını sunuyor. Lifestyle, Waterproof ve Running adlı üç farklı grubu çatısı altında toplayan Eclipse Sport; sonbahar-kış koleksiyonundaki modellerle modaseverlere ve spor tutkunlarına harekete geçme çağrısında bulunuyor.

Kiddo 2023 Sonbahar / Kış Çocuk Koleksiyonu

 Lansmanda çocuklar için moda ve konforu birlikte sunan Kiddo 2023 Sonbahar / Kış Çocuk Koleksiyonu’ndaki tasarımlar yer aldı. Renkli ve desenli modelleriyle rahatlığının yanı sıra trend ürünleriyle de tercih ediliyor. Provoq 2023 Sonbahar / Kış Kadın Koleksiyonu’ndan esinlenen çizmelerin yer aldığı koleksiyondaki klasik modeller okula dönüş döneminde minikleri popüler hale getirirken, outdoor tasarımlar kış mevsiminde çocukları soğuktan koruyor.

 

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ