Victorinox’tan çelik gibi saat!

Victorinox Swiss Army’nin 130. yılına özel olarak ürettiği I.N.O.X., kendi klasmanındaki saatleri, 130 farklı ve zorlu test ile geride bırakarak ‘sağlam saatin’ tanımını yeniden yapıyor. Çok yönlü tarzı, yaşamın her anında vazgeçilmeziniz olacak I.N.O.X.’un rekorlara imza atan performansı da göz dolduruyor.

Sekiz tonluk bir tankın altından sağlam bir şekilde çıkabilen I.N.O.X., basınca dayanıklılığıyla dikkat çekiyor.  10 metre yükseklikten yere düştüğünde veya çamaşır makinesinde iki saat yıkandığında bile başına hiçbir şey gelmeyen I.N.O.X., yeni çelik kayışıyla da sağlamlığına sağlamlık katıyor. 130 farklı ve zorlu testten başarıyla geçen I.N.O.X.’un yeni çelik kayışı da sadeliğin ve zamansız tasarımın örneği oluyor. Yüksek kaliteli, fonksiyonel ve modası geçmeyecek bir tasarıma sahip olan I.N.O.X., akrep, yelkovan, saniye ibresi ve tarih bölümüyle,  sahip olduğu en üst seviyedeki sade görünümü, mükemmel bir dengeyi gözler önüne seriyor.

130 zorlu testten başarılı sonuç!

4 yıllık tasarım, 3 yıllık geliştirme, 6 aylık test süresinin ve hazırlanan 421 prototipin ardından I.N.O.X.’un gövdesi istisnai nitelikte, teknik açıdan emek isteyen bir kayışa da sahip. 2 yıllık bir araştırma ve geliştirme çalışmasının ardından I.N.O.X.’un gövdesi kadar sağlam ve yine 130 zorlu testi başarıyla geçen paslanmaz çelikten kordonu da I.N.O.X.’un sağlamlığını tamamlıyor.

Standart bir saat kayışının dayanabileceği vibrasyon hareketinin 10 katı olan 500 bin vibrasyon hareketine maruz bırakılan I.N.O.X.’un yeni çelik kayışı hiçbir şekilde zarar görmüyor. I.N.O.X.’un çelik kayışı sekiz tonluk sabit bir hidrolik basınca dayanacak kadar mekanik dayanıklılık özelliğine sahip. Ömür boyu kullanılabileceğiniz I.N.O.X. saatlerin mavi, yeşil, siyah ve kırmızı renk seçeneklerine eklenen çelik kayış, erkeklerin güçlü duruşunun altını çiziyor. I.N.O.X.’un yanında sentetik malzemeden üretilen, çıkarılabilir koruyucu parça,  kullanıcıya farklı tarz seçenekleri sunarken aynı zamanda saatin çizilmesini önlüyor.

Victorinox Swiss Army ile saat dünyasına farklı bir boyut kazandıran I.N.O.X., özel saat bayilerinde satışa sunuluyor.

 

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ