UV Işınlarından korunun

Yağmur yağarken ıslanmamak adına nasıl ki şemsiye ya da yağmurluk kullanıyorsak, cildimizinde gün içerisinde istenmeden maruz kaldığı zararlı etkilerdende korumanın bir yöntemi var. Shiseido Future Solution LX serisinden cildi zararlı UV ışınlarından, hava kirliliğinden ve isten koruyan premium günlük koruyucu krem; Universal Defense SPF 50+. Dış faktörlerin sebep olduğu kırışıklıkların, koyu halkaların ve eşit olmayan cilt tonunun oluşumunu önlemeye yardımcı olarak, tamamlayıcı bir cilt bakımı deneyimi için yoğun faydalar sağlar.

Günlük kullanım için uygun olan Universal Defense SPF 50+, cildi gün için maruz kaldığı UV ışınlarından korur. Makyaj bazı olarak da kullanılabilen ürün fondöteninizle oluşturduğunuz bitişi güçlendirir. Eller ve dekolte bölgesi gibi güneş ışığına maruz kalan bölgelerde de kullanılabilir.

Alp dağlarında nadir olarak yetişen Urnula çiçeği yapraklarının özüyle formüle edilen bu günlük koruma kreminin kadifemsi dokusu tüm cilt tiplerinde mükemmel bir uyum sağlıyor. Shiseido’ya özgü güneş koruma içeriği SuperVeil 360 ile formüle edildiğinden, ürün cilde dışarıdan gelecek zararları bloke ediyor ve cilt fonksiyonları korunmuş oluyor.  Yaşlanma belirtilerine neden olan zararlara karşı cildin niteliklerini ve dayanıklılığını geliştirirken, suya dayanıklı formülü ile etkisi tüm gün sürer.

Fiyat: SPF50+ 50 ml: 299 TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ