Uni Baby yenilendi

Bebeğiniz için saç ve vücut şampuanı seçiminde cildine uygun olan ürünü seçmeniz gerekir. Bu seçim de elbette deneyimleriniz ile doğru ürünü bulmanızı sağlayacaktır.

Uni Baby, Saç ve Vücut Şampuanı’nı içeriğinden ambalajına kadar yeniledi. Uni Baby Saç ve Vücut Şampuanı’nın cilde uygunluğu ve kalitesi, Alman Dermatest Laboratuvarı tarafından klinik olarak test edilip, 5 Yıldız Üstün Kalite Belgesi ile onaylandı. Ambalajları, bulut formundan ilham alınarak yenilenen Uni Baby Saç ve Vücut Şampuanı, yenilenen şişeleri ile eğlenceyi banyo deneyimi ile buluşturuyor.

Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Uzmanı Uzm. Dr. Rahmi Tuna Tekin, bebek cildinde nemlendirme konusuyla ilgili “Yetişkin cildine göre daha geçirgen ve yaklaşık olarak %30’a kadar daha ince olan bebek cildi; su, sabun, şampuan gibi dış etkenlerle nemini hızlı bir şekilde kaybedebiliyor” sözleriyle açıklamada bulunuyor. Ailelerin cildin nemini koruyan, bebek cildine uygun ürün beklentisinden yola çıkan Uni Baby, Saç ve Vücut Şampuanı’nda yeniliğe gitti. Yenilenen Uni Baby Saç ve Vücut Şampuanı, %70’e varan nemlendirme sağlıyor, cildi kurutmadan temizliyor.

Bebek cildini nemlendirme ayrışma noktası

Yenilenen şampuanla ilgili Uni Baby Pazarlama Müdürü Cansu Canşe, “Yaptığımız tüketici içgörü araştırmalarında, doğal kaynaklı içeriklerin yanı sıra bebek cildindeki nemlendirmenin de şampuan kategorisinde bir ayrışma noktası olduğu belirledik. Bebeği için en iyisi ve doğalını arayan, bebeğinin zihinsel ve bedensel gelişimine eşit derecede önem veren ebeveynler için Uni Baby Saç ve Vücut Şampuanı’nı yeniledik. Hem saç hem de vücut için kullanılabilen ürünümüz yenilenen içeriği ile ciltte nemlendirme sağlarken, yenilenen bulut şişesiyle banyo saatlerini bebekler ve anneleri için oyun zamanına dönüştürüyor” görüşlerini paylaştı.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ