Uni Baby anneleri yalnız bırakmıyor!

Bebeğiniz sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmesinin ardından siz bebeğinize bebeğinizde dünyaya uyum süreci başlıyor. Bu süreç yeni anneler için oldukça önemli. Hamilelik döneminde kendini anneliğe hazırlayan kadınlar için doğum sonrasında yepyeni ve muhteşem bir yaşam başlıyor.

Bebeğinizi sağlıklı bir şekilde büyütmek için tüm ihtiyaçlarını en ayrıntısına kadar düşündünüz. Peki ya hassas yenidoğan cildi için neler yapmanız gerektiği hakkında ne kadar bilgiye sahipsiniz?

Yeni doğum yapan anneler bebeklerinin hassas cildi ile uyumlu ürünler tercih ediyor. Bebeklerin hassas cildine özel ürünler geliştiren Uni Baby anneleri bu konuda yalnız bırakmıyor. Uni Baby, gerçekleştirdiği proje ile sağlık uzmanlarına ve yeni doğum yapan annelere hem ürünlerinin içeriğini anlatıyor hem de sorulan soruları cevaplandırıyor. Uni Baby, tanıtım çalışmaları ile birlikte 2014 yılında Türkiye genelinde 16 şehirdeki özel hastanede doğum yapan 210 bin anneye ulaştı. Ziyaret sırasında Uni Baby ekibi, yenidoğan bebeklerin cildine özel geliştirilen yenidoğan ıslak pamuk mendili ve köpük şampuanı annelere anlatarak yenidoğan serisi hakkında bilgi verdi. Annelerin yüzde 97’si üründen memnun kaldığını dile getirdi.

Uni Baby 2015 yılının sonunda 9 şehirde 12 bin 600 sağlık uzmanına toplam 2 bin ziyaret gerçekleştirecek.

İlginizi çekebilir