Tüm ciltlere uygun fondöten

Amway’in 24 saate kadar dayanıklı, iz bırakmayan ve görünmeyen mat örtücülük özellikleri bulunan yeni fondöteni ARTISTRY Exact Fit™, 10 adet renk tonuyla satışa sunuldu. Kolay bulaşmayan formülüyle makyajlara yepyeni bir soluk getirecek fondöten, sıcakta, nemli ortamlarda, en yoğun ve hareketli günlerde bile uzun süre dayanıklılığıyla ön plana çıkıyor.

Hayatı yoğun yaşayan kadınların dayanıklı ürünlere olan ihtiyacı için tasarlanmış, Tahiti İncileri ve Optik Prizmalar harmanı ile zenginleştirilmiş olağanüstü formülüyle ARTISTRY Exact Fit™, gerçek cilt görünümünü taklit ediyor. Böylece görünmeyen, iz bırakmayan bir uyumla kusursuz bir cilt ortaya çıkıyor.

10 ayrı renk tonu 

Cildin pürüzsüz ve yumuşak görünümünü muhafaza eden yeni nesil fondöten ARTISTRY Exact Fit™, 10 adet renk tonunda sunuluyor. Fondötenin içeriğinde bulunan Color Lock teknolojisi ile renklerin kalıcılığını sağlarken, E vitamini ve saf Norveç suyu cildi besliyor. Alerji testleri yapılmış olan kokusuz ve yağsız ürünün satış fiyatı ise 126.94 TL.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ