Tommy Hilfiger yılbaşı koleksiyonu

Tommy Hilfiger, yılbaşı koleksiyonunu “Happy Holidays from The Hilfigers” adlı bir reklam kampanyası ile lanse etti. Bu sezon ikonik Amerikan ailesi favori kış evlerine yol alıyor ve gerçek Hilfiger ruhuyla yılbaşı tatiline kendilerine has imzalarını atıyor. Kadın ve erkek spor giyim ve Tommy Hilfiger Tailored koleksiyonlarından stiller içeren yılbaşı tasarımları 3 Kasım 2015 tarihinden itibaren dünya çapında Tommy Hilfiger mağazalarında ve internet sitesinde satışa sunuyor.

Tommy Hilfiger yılbaşı koleksiyonu hakkındaki yorumlarını “Yılbaşı dönemi benim için senenin en favori zamanlarından biri; ailemle ve dostlarımla bir araya gelip kutlama yapmayı çok severim. Bu neden ile toplantılarından eğlenceli partilere kadar her ortama uygun, kolay ve çabasız, şık görünümler yarattık. Yılbaşı klasiklerini yeni kesimler, kumaşlar ve lüks detaylarla güncelleyen bir koleksiyon hazırladık.”

Kadım giyim koleksiyonunda fisto etekli lacivert elbise, lacivert ve beyaz payetli süveter, lacivert dantelli kalem etek, payetli yakalı, evaze kesim kolsuz elbise ve metalik gümüş rengi kemer yer alıyor. Erkek giyim koleksiyonunda ise şal yakalı, Fair Isle desenli kazak, streç poplinden klasik beyaz gömlek, gümüş rengi ve indigo mavi chino pantolonlar, bordo kırçıllı kazak ve kaz tüyü dolgulu lacivert yelek sunuluyor.

New York’ta Glen Cove’da gerçekleşen fotoğraf çekimlerinde önceki kampanyalardan tanıdığımız Julia Hafstrom, Cora Emmanuel, RJ King, Bernard Fouquet, Mirte Maas ve Miles McMillan gibi modeller ilginç karakterler olarak rol alırken, yeni katılan isimler arasında Nathan Owens, DJ Fulano ve buldok Howard gibi isimler ön plana çıktı.

“Happy Holidays from The Hilfigers” reklam kampanyası için 9 Kasım 2015’ten itibaren dünya çapındaki Tommy Hilfiger mağazalarında özel vitrinler hazırlanacak. Tüketicilere ayrıca içinde gömlek, pijama ve cüzdan, anahtarlık, kemer ve çorap gibi aksesuarlar bulunan, önceden hazırlanmış, tüm aileye uygun hediye paketleri satın alma imkanı sunulacak. Dış giyim hediye setlerinde ise kaşkol, eldiven ve bere seçenekleri yer alacak.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ