Oxxo’dan yılbaşı gecesi 70’lerin romantizmi

Yılbaşı gecesine sayılı günler kaldı. Peki, o akşam nasıl bir tarzda olacağınızı belirlediniz mi? Bu yılbaşı farklılık yapıp yeni bir stille 2016’yı karşılamak isteyenler için önerimiz var. Yeni yıla 70’lerin romantik ve özgür stilinden ilham alarak hazırladığı koleksiyonla giren OXXO, yılbaşı gecesinin en gözde kombin önerilerini sunuyor.

Yeni yıl yaklaşırken, en şık ve alımlı olmak için hazırlıklara günler öncesinden başladığımız bu özel geceye, OXXO’nun dinamik ve etkileyici kış koleksiyonu ile hazırlanabilirsiniz.

Mini ve maxi elbiseler, vücudu saran kalem formunda triko elbise ve pantolonlar, omuzları ve boynu açıkta bırakan çapraz formda şık bluzlar, bunlarla kombinlenebilecek over size hırkalar, kürk yakalı montlar ve kabanlar ile göz alıcı bir görünüme kavuşabilir, örgü bere, yün fular, minik çanta ve clucthlarla stilinizi tamamlayabilirsiniz.

Yeni yılda tercihiniz son zamanların modası sokak partileri ise, OXXO tasarım ekibi tarafından püskül detaylarıyla yeniden yorumlanan kovboy botları, mini elbiseler, püsküllü hırkalar ve kovboy şapkalarıyla kombinleyerek yeni yıla eğlenceli bir giriş yapabilirsiniz.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ