The Balm’dan renkli yeni seri

The Balm serisinden neredeyse artık tüm kadınların makyaj çantalarında bir ürünü bulunuyor. Hatta öyle ürünler var ki neredeyse Gratis mağazalarına geldiği gibi tükeniyor. Şimdi The Balm tutkunlarına güzel bir haberimiz var. The Balm, yeni allık, far, ruj ve fondötenleri ile renk skalasını genişletti. Kalıcılığı, kullanım kolaylığı ve sunduğu sonuç etkisinin yanı sıra eğlenceli ambalaj tasarımlarıyla da makyaj çantalarında kendine ayrı bir yer kazanan The Balm’ın yeni ürünleri Mayıs ayında satışa sunulacak. Amerika’dan ithal olan ve yalnızca Gratis mağazalarında satışa sunulan The Balm’ın yeni ürünleri şöyle;

The Balm Springs

Yazı çağıran ilkbaharın mutluluğunu yüzlere taşıyacak olan The Balm Springs, gülkurusu tonu ile her ten rengine uyum sağlıyor. Yüksek pigmentasyonu ve kalıcılığı ile öne çıkan The Balm allıklarının yeni rengi aynı zamanda hafif yapısı ile de ilkbahar ve yaz makyajlarının tamamlayıcısı olacak.

 The Balm Springs Satış Fiyatı: 72,90 TL

The Balm Meet Matte Ador

Far paleti denince ilk akla gelen markalardan olan The Balm, yeni renklerini içeren The Balm Meet Matte Ador ile özellikle gölgeli göz makyajları için iddialı. 9 renk içeren palet farklı tarzlarda göz makyajı yapabilme imkanı veriyor.

The Balm Meet Matte Ador Satış Fiyatı: 159,90 TL

The Balm Photo Balm Fondöten

The Balm’ın yeni toz fondöten serisi The Balm Photo Balm Fondöten, pürüzsüz ve doğal ten makyajı için üretildi. The Balm Photo Balm Fondöten, yüzde ağırlık yapmayan hafif yapısı,  kolay kullanımı ve nefes aldıran dokusu ile günlük makyajlar için ideal bir ürün olarak öne çıkıyor. Farklı tenlere uyum sağlayacak The Balm Photo Balm Fondöten, 3 farklı renk seçeneği ile satışa sunuluyor.

The Balm Photo Balm Fondöten Satış Fiyatı: 99,90 TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ