Stefanel’den bohem çizgiler

Stefanel’in 2016-2017 Sonbahar/Kış koleksiyonu doğu kültürünün ruhunun ve desenlerinin bohem dokunuşlarla zenginleştiği şık ve rahat parçalarla dolu…

Rahat bir tarzın hakim olduğu koleksiyonda yumuşak ve uzun silüetler, romantik uzun gipsy elbiseler, maksi etekler ve çiçekli desenli kazaklar başrolde. Koleksiyonda yer alan parçalar hem maskülen, hem feminen dokunuşlara sahip. Koleksiyonun ana teması dantel detaylar, nakışlar ve mikro geometriler.

Stefanel koleksiyonunun anahtar parçaları trikolar, sıcak bordo ve pas renklerde, çiçek jakar işçilik ile zenginleştirilirken, yeni denim konsepti ipek silüetleri oluşturmak için kullanılıyor.

Sezonun farklı trendlerinden olan pijama desenli tshirtler ve pantolonlar da hem şık hem de farklı olmak isteyenler için alternatifler sunuyor.

Sahip olmak isteyeceğiniz parçalar!

Nakış desenli uzun çingene elbise, jakar detayları ile süslenmiş sıcak ve yumuşak örgü ceket, örme oversize yelek veya bel çevresinde bağcıklı kazak koleksiyonda mutlaka sahip olmanız gereken parçaların başında geliyor.Renk paleti oldukça bohem ve mevsim nüanslarıyla mükemmel bir uyum sergilerken; krem, camel ve açık mavinin tonları, bordo, pas, askeri yeşil ve bronz gibi doğal toprak renkleri bulunuyor.

Koleksiyonda yer alan bilekte bootlar, kadife babetler ve vintage Mary Jane ayakkabıları, boho tarzının muhteşem tamamlayıcıları olarak karşımıza çıkıyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ