Pandora ile rengarenk benzersiz bir yaz

Pandora 2016 Yaz koleksiyonunda yer alan ve sezonun öne çıkan trendi olan metalik tonlarda açık mavi ve canlı pembe renklerinde tasarlanmış yeni Moments Çift Örgü Deri bileklikler üzerinde kullanabileceğiniz eğlenceli charm’larla bu yaz göz kamaştırabilirsiniz.

Boncuk tekniğiyle yerleştirilmiş kübik zirkon taşlarla süslü ve el işçiliğiyle üretilen saf gümüş charm’lar yazın tüm renklerini ve neşesini yansıtıyor. Koleksiyonda yer alan dilim karpuz formunda tasarlanmış kırmızı ve koyu yeşil zirkon taşlı Pave Karpuz, kırmızı kübik zirkon taşlı Pave Çilek ve yaprakları şeffaf kübik zirkon, meyvesi kırmızı mineler ile tasarlanmış Tatlı Kirazlar charm’ları, hem deri hem de gümüş bilekliklerde kullanım kolaylığıyla bu sezonun gözdeleri olarak öne çıkıyor. Pandora; trendlere, cesur renklere ve ilgi çekici detaylara kucak açan benzersiz kadınları baş döndürücü bir yaza davet ediyor.PANDORAyuzuk189TL

Asya Çiçeği Serisi yazın sıcak duygularını harekete geçiriyor

Pandora Yaz koleksiyonunun sevilen mücevher serisi Asya Çiçeği’nde bulunan boncuk tekniğiyle yerleştirilmiş kübik zirkon taşlarla tasarlanan ve el işçiliğiyle üretilen saf gümüş yüzükler; tek kullanımının yanı sıra aynı tasarımlı birden fazla yüzükle birlikte kullanıldığında bir çiçek demeti hissi yaratıyor. Serideki çivi küpeler ise şeffaf veya pembe kübik zirkon taşlarıyla Uzakdoğu esintisi vadediyor. Küpeler, klasik kullanımının dışında başka küpelerle birlikte de kullanılarak size benzersiz bir stil kazandırıyor. Pandora Asya Çiçeği serisi ile, mücevher severlere çiçekli ve sofistike bir hikaye anlatıyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ