Sobe serisine 2 yeni kitap ekledi

Eğitim hayatını sevmek, okul öncesi dönemde atılan temellere dayanıyor. Kitapla ilk buluşma, okumayla tanışma yöntemleri çocukluktan başlayıp bir yaşam boyu devam eder. Ebeveynlere bu aşamada kitap seçiminde oldukça büyük rol düşüyor. Tabii ki bu kitap seçiminden sonra, onları okumaya teşvik etmek için kullandığınız yöntemlerde tamamlayıcı davranış şekli olmalı. İşte bu durumda sizlere iki kitap önerimiz var.

Özellikle okul öncesi çocukları kitapların renkli dünyasıyla tanıştırmak için Sobe serisinde iki yeni kitap eklendi. “Sobe Taşıtlar” ve “Sobe Hayvanlar” kitaplarının sayfaları arasında minik okurları 3 boyutlu sayfalarda sürprizler bekliyor. Her sayfada gizli olan 3 boyutlu resimler onları soru sormaya ve yeni şeyler keşfetmeye teşvik edecek. Pena Yayınları, çocuklara yönelik birbirinden eğlenceli ve eğitici kitapları sunmaya devam ediyor.

Sobe Taşıtlar:

Taşıtları saklandıkları yerlerde bulup sobelemeye hazır mısınız? Dikkat edin, birden önünüze atlayabilirler. Miniklerin hayal gücünü ve hafızasını geliştiren bu eğlenceli kitap sayesinde çocuklarınızla iletişiminizi güçlendirebilirsiniz.

 

Sobe Hayvanlar:

Çizgili Kedi ve arkadaşlarını saklandıkları yerlerde bulup sobelemeye hazır mısınız? Dikkat edin, birden önünüze atlayabilirler. Miniklerin hayal gücünü ve hafızasını geliştiren bu eğlenceli kitap sayesinde çocuklarınızla iletişiminizi güçlendirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ