Sleek MakeUP, Gratis ile Türkiye’ye Geliyor

Makyaj çantanızda yer açın ilginizi çekecek yeni ürünler Türkiye’ye geliyor. Dünya markalarını Türk tüketicisi ile buluşturan Gratis, ünlü İngiliz Sleek MakeUP markasını da Haziran ayında Türkiye’de satışa sunacak. Far ve kontür paletleri ile öne çıkan renkli kozmetik markası Sleek MakeUP, profesyonel kaliteye sahip ürün gamı ile makyaj tercihlerini değiştirme konusunda iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor.

Sleek MakeUP, gerek makyaja yeni başlayanlar gerekse makyaj profesyonellerine hitap eden her ihtiyaca yönelik geniş portföyü ile dikkat çekiyor. Moda öncüsü ve inovatif ürünleri ile ikonik bir marka olma başarısını elde eden Sleek MakeUP, 20 yıldır dünyanın dört bir yanındaki podyumlarda sunulan en yeni ve çekici güzellik trendlerinden ilham alıyor.

Özellikle far paletleri ve likit ruj serilerindeki kalıcılığı ve yüksek pigmentasyonu ile adından çokça söz ettiren Sleek MakeUP, hiçbir zaman tarzını kaybetmeyen klasik ve rağbet gören tonları da modayı yakından takip eden parlak renkleri de geniş ürün gamı içerisinde sunuyor.

Türkiye’de yalnızca Gratis mağazalarında satışa sunulacak olan Sleek MakeUP ürünleri arasındaki Cream Contour paletleri, i-Divine far paletleri, Matte Me likit ruj serisi ve aydınlatıcı paletler dünya çapında en çok satan ürünler olarak dikkat çekiyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ