RestorFX ile pasta-cila dönemi sonlanıyor!

Yeni bir otomobil aldınız ve ertesi gün aracınızı otoparktan çıkarırken sol arka çamurluğa birinin hafifçe çarptığını gördünüz! Bu trafikte otomobili olan neredeyse herkesin başına gelebilecek bir durum ve bende defalarca yaşadığımı söyleyebilirim. Böyle bir durumla karşılaştıysanız, otomobiliniz sıfır ya da ikinci el olsun, ciddi bir strese giriyorsunuz. Çünkü sizin hiçbir hatanız yokken otomobiliniz zarar görmüş oluyor. Tabii bu gibi durumlara alışmanız çok zaman almıyor, eğer Türkiye’de otomobil kullanıyorsanız her an kazayla burun burunasınız demektir. Ufak tefek kazaların artık çözümünü biliyorsunuz, ‘pasta-cila’.

Gelişen teknolojiyi en iyi şekilde takip eden otomobil sektörü, Türkiye’de yılların alışkanlığını değiştirecek bir uygulama getirdi.

Pasta-cila, polisaj gibi bilindik yöntemleri unutun! Amerika’dan sonra ilk kez Türkiye ile buluşan RestorFX Boya Restorasyon Sistemi; boya yüzey hasarlarına kalıcı çözüm ve göz alıcı bir parlaklık sağlıyor.

Zamanı geri alıp, aracının boyasını ilk günkü kalitesine ve ışıltısına döndürmeyi kim istemez ki?

RestorFX Türkiye’nin özel içerikli ürünleriyle zamanı geri almak mümkün. Araç boya yüzeyindeki çizik, leke, reçine, doğal tahribatlar, küçük çukurlar ve oksidasyon hasarlarının derinine inip kalıcı onarım sağlıyor. Ayrıca, bu sistem boyayı parlak bir görünüme de kavuşturuyor. Aracınızın önceki ve sonraki halini görünce gözlerinize inanamayacaksınız.

Dünya çapında binlerce bayiye sahip olan RestorFX, az zamanda ve kolay uygulanan yöntemlerle yapılıyor. İstanbul Pendik’te showroom ve eğitim merkezi bulunan RestorFX Türkiye, çok yakında faaliyete geçecek Antalya, Ankara ve İstanbul-Ümraniye bayiliğinden sonra tüm Türkiye’ye bayilik vermeye devam ediyor.

Kazasız ve güvenli sürüşler dileriz!

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ