Pişiğe karşı etkin koruma

Özellikle sıcak havalarda tahrişe yatkınlığı artan hassas çitleri için etkin koruma sağlayan Fresh’n Soft pişik önleyici havlu ile bebeklerinizin poposu hep kuru kalıyor.

Bebeğinizin tenine zararlı olan alkol, parfüm ve alerjen içermeyen Fresh’n Soft Pişik Önleyici Havlu, aynı zamanda yepyeni ambalaj tasarımları ve güçlendirilmiş içeriği ile bebeğiniz için üst düzey koruma imkânı sağlıyor.

Bebeğinizin hassas cildi pişik olmasın

Bebeklerin cildi yetişkinlere oranla çok daha hassas ve ince yapılıdır. Bu nedenle bebeklerde pişik gibi cilt sorunlarıyla sıklıkla karşılaşılabilir. Bebeğiniz alt temizliğini yaparken dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, cildine zarar vermeyecek içerikte bir ürünle ve tam olarak temizlemektir.  Ekolojik sertifikalı ve bitkisel aktifler sayesinde pişiği önlemeye yardımcı olan Fresh’n Soft Pişik Önleyici Havlu, içeriğinde bulunan; Shea Butter ve dünyanın tropik bölgelerinde yetişen Phragmites Kharka bitkisi bileşenleri ile bebeğinizin cildini koruma altına alır.

Alman Dermatest Laboratuvarı’nda yapılan klinik testlere katılan bebek ebeveynlerinin %95’i Fresh’n Soft Pişik Önleyici Havlu’nun pişik oluşumunu engellemeye yardımcı olduğunu belirtmişlerdir.

Fresh’n Soft Pişik Önleyici Havlu, bebeğinizin hassas cildinde lif bırakmadan, pratik ve hijyenik bir çözüm sunmaktadır. Bebeğin cildindeki koruyucu tabaka vernikse zarar vermeden tam hijyen sağlayan Fresh’n Soft’u bebeğinizin ilk doğduğu günden itibaren güvenle kullanabilirsiniz.

Fresh’n Soft Pişik Önleyici Havlu’nun içeriği;

Ters Ozmos teknolojisiyle elde edilmiş saf su ile üretilmiştir.

Bebek cildine uygun pH’a sahiptir.

Dermotolojik olarak test edilmiştir.

Cildi nemlendirir.

Provitamin B5 içerir.

Mikrodalgada ısıtılmaya uygundur.

Paraben, alkol, parfüm, alerjen, phthalate, mineral yağ, hayvansal madde ve boya maddesi içermez.

Sonraki Haber

Doğal mucize süt!

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ