NUXE Body ferahlatıcı vücut spreyi

NUXE Body ailesinin en son üyesi ferahlatıcı vücut spreyi bahar mevsimiyle birlikte raflarda yerini alıyor. Badem ve portakal çiçeğinin birlikteliğinden doğan mucizevi bakım NUXE Body serisinde kendisini gösteriyor. Beyaz çiçeklerin aktif içerikleri ile kozmetik formüllerini ilk defa bir araya getirerek doğal cilt bakımı sunan NUXE Body serisi duyguları harekete geçiren benzersiz bir deneyim vadediyor.

NUXE Body ailesinin son üyesi ferahlatıcı vücut spreyi, vücut bakımı rutinin son ve vazgeçilmez aşaması. Cildin ipeksi yumuşaklığını koruyan sprey, kullanım keyfini en üst seviyeye taşıyor. Markanın yaratıcısı Aliza Jabès, son keşfi NUXE vücut spreyini şu cümlelerle açıklıyor: “Kadınlara daha çok zevk vermek için kullanım hazzını olabildiğince uzatan, hem bedeni hem de ruhu kuşatan bir ürün yaratmak istedim.”

Bitkisel karışım

NUXE laboratuvarları tarafından özel olarak geliştirilen bitkisel karışımın özündeki badem ve portakal çiçeğinin ağaçları yılda sadece bir defa açıyor.

NUXE Body serisinin özündeki badem ve portakal çiçeği özünün yatıştırıcı aromasına sahip olan vücut spreyi serideki diğer ürünlerle kullanıldığında en ideal sonucu veriyor. Pratik kullanımıyla öne çıkan NUXE vücut spreyi, büyüleyici bir kullanım keyfi sunuyor.

Fiyat: 99 TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ