Lierac ile ciltte sıkılaşma devrimi

Neredeyse birçok kadının başı selülitleriyle dertte. Bende asla selülit olmaz demeyin, portakal görünümüyle ne zaman karşılaşacağınız hiç belli olmaz. Yapılan araştırmalara göre kış aylarında kadınlık hormonu olan östrojenin seviyesi arttığı için ciltte yağ dokusu alt alta değil, yan yana dizilir. Bu da selülit görünümüne neden olur.  Cildinizin güzellik üssü Lierac,  basen ve bacak bölgesinde sıkılaşmayı hedef alan yeni ürünü ile selülit görünümünü azaltarak pürüzsüz döneme geçişin altın anahtarını sunuyor.

Klinik olarak kanıtlanmış Lierac Body Slim Global Slimming, içeriğindeki 4 boyutlu morfo kompleks ile hücre metabolizmasını hızlandırır,  çukurlu cilt görünümü, sarkma ve selülite karşı savaşarak “yağ depolama” hücrelerini, “yağ yakma” hücrelerine dönüştürür. Bu özelliği ile selülit ve çukur görüntüsünde azalma, bacak ve basen bölgesinde incelme sağlar, daha sıkı ve pürüzsüz bir cilde kavuşmanıza yardımcı olur. Lierac tarafında geliştirilen ilk 4 boyutlu şekillendirici olan Body Slim Global Slimming vücut hatlarını yeniden şekillendirir ve cildi güzelleştirir.

Yaza güçlü hazırlık; vücudunuz sıkılaşsın!

  • Selülit görünümünü azaltır.
  • Cildi sıkılaştırır, 28 gün boyunca düzenli kullanımda ciltte 2,3 cm oranında incelme sağlar.
  • Doğal, pembemsi bir ışıltı ile dengeli bir cilt tonu sağlar.
  • Cildin ışıltı kaynağı olan nemi geri kazandırır.

Kullanım: Profesyonellerin masaj önerisi doğrultusunda, uygulama öncesinde ellerinizi yumruk yaparak üst bacağınıza aşağı yukarı, uygulama sonrasında ise bir eliniz yardımı ile sağa ve diğeri ile sola doğru sıkıştırarak masaj yapın. Emilme tamamlandığında, bacağınızdan karın bölgesine doğru masaj yaparak sıkılaşma ve güzelleşme adımınızı tamamlayın.

 Fiyat: 50ml. 199 TL

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ