Nanan çantalar hem pratik hem şık

İtalyan bebek markası Nanan, anneleri de unutmuyor. Annelerin ihtiyaçları ve rahatlığı düşünülerek tasarlanan Nanan anne çantaları, her yerde yardımcınız oluyor. Beyaz, mavi ve pembe renk seçenekleriyle Nanan anne çantaları, annelerin her ortamda hem şık hem de pratik olmasını sağlayacak.

Nanan anne çantaları, annelerin seyahatte ve tatilde en büyük kurtarıcısı oluyor. Özellikle yeni anneler Nanan’ın fonksiyonel çantalarıyla her yerde hem kendi eşyalarını hem de bebeklerin eşyalarını düzenli bir şekilde taşıyabiliyor.

Anne çantası

Farklı boyutlarda ve şık tasarımlardaki Nanan anne çantaları, doğal yaşama zarar vermeden suni deriden üretiliyor. Nanan anne çantaları hafif ve kolay taşınabilir özellikleriyle de annelerin beğenisini kazanıyor. Annelerin mutlaka yanlarında bulundurması gereken eşyalarını taşımalarını sağlayan Nanan anne çantası, farklı bölmeleri ile anne ve bebeğin daha rahat olmasını sağlıyor.

Şık ve pratik çantaları ile annelerin işini kolaylaştıran Nanan, Zorlu Center Köprü Katı’nda yer alan mağazasında ebeveynlerle buluşuyor.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ