Mustela’dan ücretsiz hamilelik koçu mobil uygulaması

Hamilelik döneminde anne adaylarının aklında birçok soru yer alır. Bu sorulara doğru yanıtlar almak ve hamilelik dönemini rahat geçirmek için size fayda sağlayacak bir önerimiz var. Hamilelikten anneliğe uzanan keyifli yolculuğunuzda Mustela & ben uygulaması yanınızda… Uzman tavsiyeleri, ipuçları ve kişiye özel hamilelik takibi ile Mustela size özel hazırlanmış bir hamilelik koçu uygulaması sunuyor.

Mustela&ben hamilelik takibi uygulaması hamileliğinizin başlangıcından bebeğiniz iki yaşına gelen kadar ihtiyaç duyduğunuz desteği size verecektir. Dermatologlar, yeni doğan hemşireleri, beslenme uzmanları gibi uzman tavsiyelerini sizin için hazırlanmış üç ana başlıkta görebilirsiniz. “BEN”, “ BEN ve EŞİM”, “BEN ve BEBEĞİM” bölümlerinden her döneme özel tavsiyeler alabilirsiniz.

Tüm anılarınızı saklayın!

Uygulamanın takvim bölümü ile hiçbir randevunuzu kaçırmayacaksınız. Anne ve bebekler için hazırlanmış size özel grafikler ile bebeğinizin gelişimini her an takip edebilirsiniz. Hamile olmak pek çok unutulmaz eşsiz anınızın olması demektir. Hamilelik Günlüğü ile tüm anılarınızı saklayabilirsiniz. Fotoğraf ekleyebilir, not tutabilir, o gün nasıl hissettiğinizi dahi yazabilirsiniz.

Mustela&ben uygulaması doğum sonrası da yanınızdadır. Bebeğinizin duyularını uyandırmaya yönelik bebeğinizin her ayına özel oyunlarla zenginleştirilmiştir.

Mustela&ben uygulamasını App Store ve Google Play Store’dan ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

İlginizi çekebilir

GÖRÜŞLERİNİZİ BİZİMLE PAYLAŞABİLİRSİNİZ